0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos

Kaina internetu: 8,69 €
Kaina knygyne: 12,79 €*
Sutaupote: 4.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 8.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos" aprašymas

Medžiagas žmonės naudoja įvairiose gyvenimo srityse. Šiandien šalia tradicinių, seniai žinomų ir įvairiose įprastose srityje naudojamų, medžiagų vis labiau prireikia ir naujų, įvairios kompozicinės sudėties ir struktūros, medžiagų. Pastaruoju metu jos vis dažniau vadinamos išmaniosiomis medžiagomis, arba nanotechnologijomis paremtos nanomedžiagomis.


Mokomojoje knygoje „Valdomų savybių medžiagos ir nanotechnologijos“ pateikiama išmaniųjų medžiagų ir nanomedžiagų samprata, jų skirstymas. Daugiausia dėmesio skiriama konkrečiam šių medžiagų pritaikymui pakavimo, reklamos gamybos ir ypač pakavimo procesuose.


Ši knyga "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos" skirta grafinių medijų (poligrafijos, reklamos, pakavimo technologijų) tiek bakalauro, tiek ir magistro studijų programų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Edmundas Kibirkštis, Valdas Miliūnas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edmundas Kibirkštis, Valdas Miliūnas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valdomų savybių išmaniosios medžiagos ir nanotechnologijos" perkama kartu