0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai

Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai


2021-06-30 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai " aprašymas

Mokomojoje knygoje "Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai" aptariama išmaniųjų medžiagų bei nanomedžiagų samprata, pateikiamas jų skirstymas bei konkretus pritaikymas mechatroniniuose įrenginiuose. Leidinyje pateikiami KTU sukurtų mechatroninių įrenginių sisteminė analizė ir praktiniai darbai, kuriuos atliekant įgyjamos žinios apie aktyvių ir valdomų savybių medžiagas, jų panaudojimą mechatroninėms sistemoms projektuoti, apie mechatroninių ir adaptyvių sistemų sandarą.

Knyga "Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai" skirta ne tik mechantronikos pagrindinių studijų programų studentams. Naudingos informacijos ras gamybos inžinerijos, mechanikos inžinerijos bei transporto inžinerijos programų studentai.Parašykite atsiliepimą apie "Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Darius Mažeika, Egidijus Dragašius, Joris Vėžys, Rasa Kondrotaitė-Janutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Darius Mažeika, Egidijus Dragašius, Joris Vėžys, Rasa Kondrotaitė-Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valdomų savybių medžiagos – magnetoreologiniai ir elektroreologiniai skysčiai " perkama kartu