0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 8,19 €*
Sutaupote: 2.20 € (27%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys


2021-04-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys" aprašymas

"Valdovas teturi vieną širdį, bet ji yra daugelio žmonių tikslas. Vieni nori ją laimėti drąsa, kiti – iškalba, dar kiti – meilikavimu, o yra ir tokių, kurie nori ją laimėti gudrumu ir sumanumu ar tenkindami jos troškimus. Valdovas apgultas iš visų pusių. Kiekvienas stengiasi jam ką nors įbrukti, kad įgytų galios ir turtų. Jeigu valdovas bent akimirką praras budrumą, gali padaryti didelę klaidą ir patekti į bėdą. Štai kodėl taip sunku būti valdovu.

Gero valdymo esmė – turėti veiklią, efektyvią vyriausybę. Daug svarbiau yra valstybės tarnautojų kokybė nei kiekybė. Jei negalime rasti talentingų žmonių, tegu lieka laisvų darbo vietų. Galime išsiversti su mažiau, bet talentingesnių žmonių. Juk kas gero iš to, kad pasamdysime daug vidutinybių. Išties kuo daugiau vidutinybių, tuo daugiau netvarkos, painiavos, sumaišties ir bėdų.

Aš įsitikinęs, kad daugelį žmonių nusikalsti pastūmėja dideli mokesčiai ir sunkus priverstinis darbas arba korumpuotų pareigūnų lupikavimas. Kai jie nebegali pragyventi, praranda gėdos jausmą. Reikėtų sumažinti vyriausybės išlaidas, mokesčius ir priverstinį darbą, be to, paskirti į pareigas sąžiningus ir dorus pareigūnus. Jei žmonės galės užsidirbti deramam pragyvenimui ir dar šiek tiek susitaupyti, nusikaltimai savaime išnyks. Kam mums reikia griežtų ir žiaurių įstatymų?"Taip mokė Taidzongas – Tangų dinastijos imperatorius, kurio valdymo laikotarpis (626–649) vadinamas Kinijos atgimimo epocha.


„Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys“ – tai amžių patikrinti pamokymai, kas yra geras valdovas, kaip jam pažinti save ir kitus žmones, kaip išlikti doram, kaip kariauti, būti taupiam ir kukliam, kaip palikti apie save gerus prisiminimus.

Knygą „Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys“ lengva skaityti, bet ji privers susimąstyti – tokia didi ta išmintis.


Iš anglų kalbos vertė Nida Norkūnienė


Turinys


Turinys


Įvadas / 7


I. Tangų Taidzongo ir jo ministrų pokalbiai / 13


1. Apie tai, kaip būti imperatoriumi / 14

2. Apie žmogiškuosius išteklius / 21

3. Apie moralinį charakterį ir talentą / 29

4. Apie valdymą / 34

5. Apie prieštaravimą / 47

6. Apie dorybes / 60

7. Apie karo meną / 68

7. Apie nusikaltimą ir bausmę / 80

8. Apie taupumą ir kuklumą / 90

9. Apie imperijos pakilimą ir nuosmukį / 95

10. Apie tėvystę ir jaunosios kartos ugdymą / 105

11. Kaip palikti apie save gerus prisiminimus / 115


II. Nepaprastas Tangų dinastijos imperatoriaus Taidzongo gyvenimas / 123


Autoriaus žodis / 155

Dinastijos Kinijos istorijoje / 157

Padėka / 158


  • Autorius: Chinghua Tang
  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098168471

Parašykite atsiliepimą apie "Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Rytų išminties knygos

Chinghua Tang parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Chinghua Tang tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valdovo išmintis. Tangų dinastijos imperatorius ir įspūdingos jo sėkmės paslaptys" perkama kartu