0

Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą

Informacija

Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą

  • Leidėjas: Versmė
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9789955589419

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą" aprašymas
Istorinis-kultūrinis žygis žemaitukais senuoju Jogailaičių, dar vadinamu Valdovų, keliu, kuriuo Lietuvos didysis kunigaikštis Žygimantas Augustas, vedamas begalinės meilės, prieš 460 metų lydėjo savo žmonos Barboros Radvilaitės palaikus iš Krokuvos į Vilnių, paskatino vieną jo dalyvių – Gintarą Kaltenį – sudėti visa tai į knygą. Tai jau antrasis autoriaus pasakojimas, savotiškas 2010 m. vykusio pirmojo istorinio 2000 km žygio žemaitukais iki Juodosios jūros aprašymo, irgi išleisto atskira knyga, tęsinys.

Leidinyje populiariai ir įdomiai pasakojama apie žygio kasdienybę, nuotykius ir nutikimus, bendražygius ir kelionėje sutiktus žmones, taip pat svarstoma, kaip atgaivinti ir plėtoti gerus abiejų šalių – Lietuvos ir Lenkijos – santykius. Knygoje daug vietos skiriama neužmirštamai karalienės Barboros Radvilaitės ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Žygimanto Augusto meilės dramai. Skaitytojas intriguojamas istorinio detektyvo elementais, pateikiama mažai žinomų istorinių faktų. Šiltai, su meile ir pasididžiavimu aprašomi Lietuvos istoriniam paveldui priskiriami žirgai žemaitukai, kuriais buvo įveiktas ilgas kelias iki Krokuvos.

Parašykite atsiliepimą apie "Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą, kurią skaitytojams dovanoja Gintaras Kaltenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gintaras Kaltenis su knyga Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gintaras Kaltenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Valdovų meilės keliu. Žygis žemaitukais į Krokuvą" perkama kartu