0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Valdymo iššūkiai XXI amžiuje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Valdymo iššūkiai XXI amžiuje


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Valdymo iššūkiai XXI amžiuje" aprašymas
Ši knyga atskleidžia ir propaguoja naujus požiūrius į vadybos mokslą bei leidžia bent trumpam žvilgtelėti į tai, kas yra už horizonto, kokie nauji iššūkiai laukia tų, kurie pasirinko valdymo sritį. Didelė knygos vertybė yra ta, jog autorius plačiai makro lygiu analizuodamas visame pasaulyje vykstančius socialinius, ekonominius ir demografinius pokyčius parodo, kuo remiantis turėtų būti kuriama naujoji verslo strategija. Ši knyga skatina žvelgti į priekį, galvoti apie ateitį. Tie, kurie jau šiandien imsis ateities iššūkių, taps lyderiais ir dominuos rinkose. O tie, kurie lauks, kol iššūkiai taps “degančiomis” problemomis, atsiliks ir net gal jau niekada nepasivys pirmaujančių.

  • Autorius: Peter F. Drucker
  • Leidėjas: Rgrupė
  • Išleidimo metai: 2004
  • Knygos puslapių skaičius: 225
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9949-10-533-1

Parašykite atsiliepimą apie "Valdymo iššūkiai XXI amžiuje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Valdymo iššūkiai XXI amžiuje, kurią skaitytojams dovanoja Peter F. Drucker. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Peter F. Drucker su knyga Valdymo iššūkiai XXI amžiuje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Valdymo iššūkiai XXI amžiuje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Peter F. Drucker. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Valdymo iššūkiai XXI amžiuje palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Valdymo iššūkiai XXI amžiuje" perkama kartu