0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija

Kaina: 26,19 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Knygą turėsime: 2022-10-07
Knygą turime sandėlyje
2022-09-30 26.19 InStock
Rezervuoti

Knygos "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija" aprašymas

Garsus Didžiosios Britanijos istorikas Danas Jonesas knygoje „Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija“ naujai žvelgdamas į viduramžius kviečia susipažinti su turtingu ir sudėtingu šios epochos palikimu, ant kurio pamatų iškilo Vakarai.

410 m. po barbarų kojomis krito kažkada nenugalima laikyta Roma. Jos griuvėsiai tapo ženklu, kad prasideda milžiniškų permainų laikotarpis, truksiantis daugiau nei tūkstantį metų. D. Jonesas siūlo leistis į kvapą gniaužiančią kelionę po viduramžių istoriją, kurioje lydės iškiliausios to meto asmenybės – nuo šv. Augustino ir hunų valdovo Atilos iki pranašo Mahometo ir Eleonoros Akvitanietės. Gimstančios Europos vieškeliai nuves į didingas vėlyvosios antikos sostines, paskui – į įtakingus musulmoniškų Vakarų miestus, galiausiai į XVI a., kai Senasis Pasaulis atrado Naująjį.

Vakarai, gimę ant Romos imperijos ir žlugusios civilizacijos griuvėsių, įveikė krizes ir tapo dominuojančia jėga iš pradžių regione, o paskui ir visoje Žemėje. Per tūkstantmetį neatpažįstamai pasikeitė visos žmonių gyvenimo ir veiklos sferos. Mūsų laikmetis taip pat pasiekė lemiamą kryžkelę, todėl dabar dar svarbiau suvokti, kokias pamokas paliko praeitis.

Kitos abejingų nepaliekančios Dano Joneso knygos – į dienraščio „New York Times“ bestselerių sąrašą įtraukta „Tamplieriai. Šventųjų Dievo karių pakilimas ir nuopuolis“ ir kartu su Marina Amaral parengta „Laiko spalvos. Pasaulio istorija naujoje šviesoje: 1850–1960 metai“.


  • Autorius: Dan Jones
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 600
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269915
  • Vertėjas: Mindaugas Krankalis
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Istorija ir visuomenė

Dan Jones pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dan Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valdžia ir galia. Naujoji viduramžių istorija" perkama kartu