TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai

4.8
(15 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 18,42 €
Kaina su kodu: 5,52 €
Nuolaidos kodas: VAU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-07-28 Justė

Skaičiau knygą, bet nemačiau filmo ir nemanau, kad tai darysiu ateityje. Verta dėmesio. Skaičiau ir mėgavausi kiekvienu puslapiu


2023-12-31 18.415 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai" aprašymas

Rašytoja Elizabeth Gilbert į savo autobiografinę knygą „Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai“ sudėjo visą širdį. Tai dienoraštis, kuris lydi autorę per jos kelionę po tris nuostabias pasaulio šalis, o tuo pačiu ir pasakojimas apie sudėtingas savęs paieškas.

„Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai“ – visame pasaulyje itin populiari knyga, o jos sėkmės paslapties toli ieškoti nereikia. Tai – atvirumas. Trisdešimties metų Elizabeth Gilbert gyvena iš pažiūros tobulą gyvenimą. Ji turi puikų darbą ir karjeros perspektyvas, vyrą, namus, tačiau pripažįsta, kad visa tai svarbu tik dėl visuomenės primestų normų, o iš tiesų tokio gyvenimo Elizabeth nenori.

Tai slidi riba, kurią pasiekti teko daugeliui, tačiau ne visi išdrįsta kardinaliai pakeisti savo gyvenimą. Elizbeth Gilbert nėrė į avantiūrą ir knygoje „Valgyk, melskis, mylėk“ aprašė, kaip jai sekėsi ieškoti savęs.

Autorę suviliojo trys nuostabios šalys: Indija, Italija ir Indonezija. Ji nusprendė pagyventi kiekvienoje. Būtent šias šalis savianalizei rašytoja pasirinko todėl, kad jos prasideda raide I, kas angliškai reiškia „aš“. Visos trys šalys padovanojo skirtingas patirtis. Italijoje Elizabeth Gilbert studijavo malonumų meną ir mėgavosi puikiu oru bei maistu. Indijoje autorė gyveno nuošaliame vienuolyne ir meditavo bei bandė į savo gyvenimą įsileisti religiją. Indonezijoje ji derino dvasinius mokymus ir rado meilę.

Elizabeth Gilbert stilius pasižymi geru humoru, todėl knygą bus paprasta ir lengva skaityti. Ji sudomins ne tik tuos, kurie nori geriau pažinti save ir ieško įkvėpimo, bet ir skaitytojus, norinčius daugiau sužinoti apie kitas kultūras, religijas, meditaciją ar jogą. Autobiografija „Valgyk, melskis, mylėk“ primena mėgavimosi gyvenimu svarbą.

Šie memuarai net 57 savaites išsilaikė „The New York Times“ bestselerių sąrašuose, o ekranizacija, kurioje pagrindinę veikėją įkūnijo žavioji Julia Roberts, populiarumu nenusileido knygai ir sulaukė puikių atsiliepimų bei kritikų apžvalgų.

Sudomino trumpas aprašymas? Rekomenduojame knygą įsigyti internetu. Čia rasite ir daugiau įvairaus žanro bei siužetų skaitinių. Pirkti online patogu dėl išsamiai pateiktos informacijos, tokios kaip puslapių skaičius, santraukos, aprašymai ar ištraukos. Taip pat čia gausu gerų kainų, juk išpardavimų bei akcijų metu apsipirksite pigiau.


  • Pavadinimas originalo kalba: Eat, pray, love
  • Autorius: Elizabeth Gilbert
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415026173
  • Vertėjas: Antanina Banelytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2023-07-28

Skaičiau knygą, bet nemačiau filmo ir nemanau, kad tai darysiu ateityje. Verta dėmesio. Skaičiau ir mėgavausi kiekvienu puslapiu

2022-11-24

Šioje knygoje gausu klišių, bet man tai nelabai rūpi. Tai buvo tiesiog labai graži knyga apie mokymąsi gyventi ir mokymąsi džiaugtis.

2022-11-23

Tikrai puiki, nuoširdi ir tikra knyga. Filmo adaptacija buvo nebloga – knyga žinoma buvo kur kas geresnė.

2022-11-22

Man patiko šios knygos humoras ir tai, kaip autorė gali pasiimti su savimi į savo kelionę. Jaučiu, kad knyga greitai baigiasi su įvyniota, nuspėjama geros savijautos pabaiga. Rekomenduoju kaip lengvą skaitymą.

2022-11-17

Per gera, kad skaityti tik vieną kartą. Skaitau trečią kartą ir vis dar verkiu pradiniame skyriuje.

2022-11-16

Man labai patinka Dievo įvairovės perspektyva ir įvairių religinių praktikų, ypač lyderių ir guru, atvirumas ir priėmimas kitoms aukščiausios būties/galios/visatos praktikoms.

2022-11-09

Šioje knygoje buvo visko ir jaučiausi lyg su rašytoja leidusi į didelį ir įdomų nuotykį. Ši knyga man yra tarsi sielos pamaitinimas.

2022-11-08

Antroji knygos dalis patiko labiau nei pirmoji.
Skiriu 3,5 žvaigždutes.

2022-10-27

Tinkamos knygos ir žinutės jus suras tinkamu laiku. Šią knygą skaitysiu dar bent 3 kartus.

2022-10-26

Tobula vilties istorija man besikeičiančiu gyvenimo laikotarpiu. Ačiū autorei už nuoširdų pasidalijimą savo kelione, ilgai galvosiu apie jos išgyvenimus.

2022-10-25

Šią knygą pasiėmiau, nes ji buvo paversta filmu. Mane patraukė moteris, ieškanti savo kelio, kuri nenuėjo tuo keliu, kurio tikisi visuomenė.

2022-03-14

pradžioje buvau mačiusi tik filmą, kuris mane įkvėpė. Bet labai džiaugiuosi, kad nusipirkau pagaliau ir knygą ir paskyriau laiko ją perskaityti, nes ji mane įkvėpė daug labiau nei filmas. Labai rekomenduoju perskaityti, nes knyga daug geresnė už filmą!

2021-09-20

Superinė knyga, wow

2021-09-15

Knyga verta aplodismentų, kaip ir pati autorė kuri išdrįso taip kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir išdrįso viską palikusi pulti į visišką nežinią.. Tokios patirtys labai įkvepia gyvenime nieko nebijoti keisti, jei tik tais nesijauti laimingas

2021-08-23

Parašykite atsiliepimą apie "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai", Elizabeth Gilbert. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Elizabeth Gilbert su knyga "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Elizabeth Gilbert. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Valgyk, melskis, mylėk. Vienos moters dvasiniai ir žemiški ieškojimai" perkama kartu