0

Valgyti, negalima susilaikyti

  • Nemokamas knygos pristatymas
Internetu: 17,79 €
Knygyne: 20,29 €*
Sutaupote: 2.50 € (13%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva ir LP Express terminalus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Valgyti, negalima susilaikyti

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 19x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090137833

2020-06-30 17.79 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Viena jų – intuityvi valgytoja, tyrinėjanti skirtingus skonius, maisto spalvas bei netikėčiausias jų kombinacijas. Kitai valgymas neatsiejamas nuo bendros žmogaus kūno fiziologijos, psichologijos ir emocinės būklės. Indrė Kazėnaitė ir Toma Dvelytė suvienija jėgas ir skaitytojams pristato „Valgyti, negalima susilaikyti“ – knygą, kurioje rasite ne tik sveikus bei gardžius receptus, bet ir gausybę naudingų patarimų, kaip maitintis, kad maistas neapkartintų gyvenimo ir geros savijautos.

Autorės naujojoje knygoje pristato iki šiol Lietuvoje mažai žinomą intuityvaus valgymo koncepciją. Alkis – vienas iš fiziologinių žmogaus poreikių, tad išalkę ir prieš save išvydę maistą, valgome. Išties, vadovautis savo kūno siunčiamais signalais – logiška ir pagrįsta, tačiau Toma ir Indrė perspėja: norėdami jaustis gerai ir mėgautis intuityvios mitybos vaisiais, turėsite daugiau sužinoti ir apie maistą, ir apie save. Jos siūlo žingsnius, kurie padės suprasti, kas jums geriausia.

Maistas – tai ištisa kultūra, teigia knygos „Valgyti, negalima susilaikyti“ autorės. Kai kur jis siejamas su visuomenine padėtimi, kitur su altruizmu - gebėjimas pamaitinti kitus, tretiems vakarienė yra tvirtos šeimos ritualas. Tačiau svarbūs ne tik socialiniai aspektai. Maistas gali būti grožis - spalvingas, ryškus, gražiai sukomponuotas. Be to, galimi keičiausi skonių deriniai.

Pirmuosiuose knygos puslapiuose autorės pristato, kas yra intuityvus valgymas, taip pat supažindina su emocinio valgymo spąstais, sveiko kūno svorio koncepcija, paskatina pokyčiams. O vėlesniuose puslapiuose skaitytojų laukia daugybė receptų, suskirstytų į kategorijas pagal paros laiką – tai pusryčių patiekalai, gardūs pietūs ir neapsunkinanti vakarienė, o juos papildo įvairios užkandžių idėjos. Išbandę juos, atrasite, kas jums labiausiai priimtina, koks maistas patinka ir... būkite sotūs ir laimingi!

Knygos „Valgyti, negalima susilaikyti“ autorės Indrė Kazėnaitė ir Toma Dvelytė – tinklaraščio nomnom.lt autorės. Indrė vadina save maisto kompozitore, ji viską gyvenime sieja su spalvomis – todėl ir maistas jai pirmiausia asocijuojasi su estetika. Toma Lietuvoje baigė dietetikos studijas ir kurį laiką gyveno Norvegijoje, kur konsultavo viršsvorį turinčius žmones, o vėliau dirbo Norvegijos Maisto Saugos Departamente patarėja mitybos klausimais. Moterų kuriamas tinklaraštis kviečia iš naujo pažvelgti į maisto kultūrą ir sutvarkyti gyvenimo sandarą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu