0

Pirkėjų atsiliepimai

Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" aprašymas

Knygoje „Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba“ aptariama Lietuvos valstiečių kinkomojo žiemos transporto priemonių, pakinktų gamyba, konstrukcijos raida, klasifikacija, kaip tas ar kitas dalykas buvo vadinamas XIX a. antrojoje -XX a. pirmojoje pusėje. Lyginama Lietuvos ir kaimyninių kraštų materialinė kultūra.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie etnografiją

Janina Morkūnienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janina Morkūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" perkama kartu