0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba

  • Nuolaida knygai -74%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 11,49 €*
Sutaupote: 8.50 € (74%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba


2021-04-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" aprašymas

Knygoje „Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba“ aptariama Lietuvos valstiečių kinkomojo žiemos transporto priemonių, pakinktų gamyba, konstrukcijos raida, klasifikacija, kaip tas ar kitas dalykas buvo vadinamas XIX a. antrojoje -XX a. pirmojoje pusėje. Lyginama Lietuvos ir kaimyninių kraštų materialinė kultūra.Parašykite atsiliepimą apie "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie etnografiją

Janina Morkūnienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janina Morkūnienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valstiečių rogės, pakinktai ir jų gamyba" perkama kartu