⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Valstybės finansai

2022-08-31 4.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valstybės finansai" aprašymas

Leidinyje supažindinama su valstybės finansų sistema, aptariama valstybės pajamų ir išlaidų politika, šalies mokesčių sistema ir jos racionalizavimo problemos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės finansai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Finansų ir investavimo knygos

Violeta Naraškevičiūtė, Aušrinė Lakštutienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valstybės finansai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valstybės finansai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valstybės finansai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valstybės finansai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Violeta Naraškevičiūtė, Aušrinė Lakštutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valstybės finansai" perkama kartu