0

Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 10,69 €*
Sutaupote: 2.70 € (26%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • ISBN ar kodas: 9786094571367

2021-02-28 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos" aprašymas

Knygoje analizuojama biudžeto pajamų formavimo teorija, susiejant ją su įvairių valstybių praktika. Biudžeto pajamų formavimo nagrinėjimas pradedamas nuo bendrųjų biudžeto formavimo aspektų: teisinio reglamentavimo, principų, metodų ir sandaros. Nuosekliai analizuojami biudžeto formavimo etapai. Taip sudaromos prielaidos gilesnei biudžeto pajamų dalies teorinių ir metodologinių aspektų analizei. Daug dėmesio skiriama svarbiausio pajamų šaltinio – mokesčių analizei.

Knyga skiriama aukštųjų mokyklų studentams, rekomenduojama ir dėstytojams bei visiems, besidomintiems valstybės veiklos finansavimo klausimais.

Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos, kurią skaitytojams dovanoja I. Skačkauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar I. Skačkauskienė su knyga Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė I. Skačkauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Valstybės ir savivaldybių biudžetų pajamos" perkama kartu