0

Valstybės ir tarptautiniai finansai

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 3,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (13%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Valstybės ir tarptautiniai finansai

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9955-519-49-5

2021-02-28 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valstybės ir tarptautiniai finansai" aprašymas

Mokomoji knyga "Valstybės ir tarptautiniai finansai" skiriama finansų ir ekonomikos specialybių studentams. Besidomintys šiais klausimais skaitytojai galės pagilinti žinias finansų, biudžeto, bankų ir draudimo srityse.

Leidinyje "Valstybės ir tarptautiniai finansai" apibūdinama valstybės finansų sistema, plačiau nagrinėjama valstybės, tai yra centralizuotų piniginių lėšų fondų sudarymo ir naudojimo tvarka, pateikiama ir kitų žinių, susijusių su finansais, biudžetu bei bankininkyste. Mokomosios knygos tekstas parengtas vadovaujantis įstatymais, nutarimais ir kitais teisės aktais, galiojusiais iki 2005 m. balandžio 1 dienos.

Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės ir tarptautiniai finansai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Valstybės ir tarptautiniai finansai, kurią skaitytojams dovanoja Olga Buckiūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Olga Buckiūnienė su knyga Valstybės ir tarptautiniai finansai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Valstybės ir tarptautiniai finansai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olga Buckiūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Valstybės ir tarptautiniai finansai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Valstybės ir tarptautiniai finansai" perkama kartu