0

Valstybės tarnautojų etika

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 4,29 €
Kaina knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Valstybės tarnautojų etika

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 391
  • ISBN ar kodas: 9986-09-235-3

2021-01-31 4.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Valstybės tarnautojų etika" aprašymas

Knygoje “Valstybės tarnautojų etika” pateikiamos įvairių šiuolaikinių autorių mintys, diskusijos ir nuomonės labai aktualia - valstybės tarnybos etika - tema. Knyga bus naudinga ir viešojo administravimo bei vadybos studentams, ir valstybės tarnautojams, ir politikos analitikams, ir apskritai visiems, besidomintiems valstybės tarnyba, demokratine atskaitomybe, informacijos laisve, biurokratų priimamų sprendimų pagrįstumu, žmogaus teisių apsauga ir kt. šiuolaikiniais visuomenės interesais.

“Valstybės tarnautojų profesionalumas tampa gerokai svarbesnis negu praeityje. Todėl labai svarbios yra ir asmeninės valstybės tarnautojų savybės. Valstybės tarnautojais reikia pasitikėti, kad jie galėtų protingai vykdyti sprendimus, ir tam darbui juos reikia kruopščiai atrinkti.”
Richard A. Chapman

“Valstybės tarnautojų etika yra ne užgaida, ir vyriausybės pareiga - rodyti pavyzdį visuomenei.”
James S. Bowman

“...Dabar labiausiai trūksta atviro ir aiškaus viešojo administravimo atstovų paaiškinimo, kodėl jie pasirenka tas, o ne kitas vertybes.”
Douglas T. Yates, JR.

“Nors įstatymų leidėjų etikos principuose akcentuojama institucijų korupcija, negalima pamiršti, kad asmenų nusižengimai - kyšininkavimas, pinigų prievartavimas ir kitokios nesąžiningos asmeninės naudos gavimo formos - yra ne tik dažnos, bet gal net pagrindinės demokratinei valstybei grėsmę keliančios korupcijos formos.”
Dennis F. Thompson


Iš anglų kalbos vertė Zita Bareikytė

Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės tarnautojų etika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Sudarė Gyula Gulyas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Valstybės tarnautojų etika, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Valstybės tarnautojų etika aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Valstybės tarnautojų etika už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Valstybės tarnautojų etika? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sudarė Gyula Gulyas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Valstybės tarnautojų etika" perkama kartu