0
Valstybės tarnautojų etika
4.29 InStock

Valstybės tarnautojų etika

  • Nuolaida knygai -33%
Internetu: 4,29 €
Knygyne: 6,39 €*
Sutaupote: 2.10 € (33%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Valstybės tarnautojų etika

  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 391
  • ISBN ar kodas: 9986-09-235-3

4.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygoje “Valstybės tarnautojų etika” pateikiamos įvairių šiuolaikinių autorių mintys, diskusijos ir nuomonės labai aktualia - valstybės tarnybos etika - tema. Knyga bus naudinga ir viešojo administravimo bei vadybos studentams, ir valstybės tarnautojams, ir politikos analitikams, ir apskritai visiems, besidomintiems valstybės tarnyba, demokratine atskaitomybe, informacijos laisve, biurokratų priimamų sprendimų pagrįstumu, žmogaus teisių apsauga ir kt. šiuolaikiniais visuomenės interesais.

“Valstybės tarnautojų profesionalumas tampa gerokai svarbesnis negu praeityje. Todėl labai svarbios yra ir asmeninės valstybės tarnautojų savybės. Valstybės tarnautojais reikia pasitikėti, kad jie galėtų protingai vykdyti sprendimus, ir tam darbui juos reikia kruopščiai atrinkti.”
Richard A. Chapman

“Valstybės tarnautojų etika yra ne užgaida, ir vyriausybės pareiga - rodyti pavyzdį visuomenei.”
James S. Bowman

“...Dabar labiausiai trūksta atviro ir aiškaus viešojo administravimo atstovų paaiškinimo, kodėl jie pasirenka tas, o ne kitas vertybes.”
Douglas T. Yates, JR.

“Nors įstatymų leidėjų etikos principuose akcentuojama institucijų korupcija, negalima pamiršti, kad asmenų nusižengimai - kyšininkavimas, pinigų prievartavimas ir kitokios nesąžiningos asmeninės naudos gavimo formos - yra ne tik dažnos, bet gal net pagrindinės demokratinei valstybei grėsmę keliančios korupcijos formos.”
Dennis F. Thompson


Iš anglų kalbos vertė Zita Bareikytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu