⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Valstybės tarnautojų etika

Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Valstybės tarnautojų etika" aprašymas

Knygoje “Valstybės tarnautojų etika” pateikiamos įvairių šiuolaikinių autorių mintys, diskusijos ir nuomonės labai aktualia - valstybės tarnybos etika - tema. Knyga bus naudinga ir viešojo administravimo bei vadybos studentams, ir valstybės tarnautojams, ir politikos analitikams, ir apskritai visiems, besidomintiems valstybės tarnyba, demokratine atskaitomybe, informacijos laisve, biurokratų priimamų sprendimų pagrįstumu, žmogaus teisių apsauga ir kt. šiuolaikiniais visuomenės interesais.

“Valstybės tarnautojų profesionalumas tampa gerokai svarbesnis negu praeityje. Todėl labai svarbios yra ir asmeninės valstybės tarnautojų savybės. Valstybės tarnautojais reikia pasitikėti, kad jie galėtų protingai vykdyti sprendimus, ir tam darbui juos reikia kruopščiai atrinkti.”
Richard A. Chapman

“Valstybės tarnautojų etika yra ne užgaida, ir vyriausybės pareiga - rodyti pavyzdį visuomenei.”
James S. Bowman

“...Dabar labiausiai trūksta atviro ir aiškaus viešojo administravimo atstovų paaiškinimo, kodėl jie pasirenka tas, o ne kitas vertybes.”
Douglas T. Yates, JR.

“Nors įstatymų leidėjų etikos principuose akcentuojama institucijų korupcija, negalima pamiršti, kad asmenų nusižengimai - kyšininkavimas, pinigų prievartavimas ir kitokios nesąžiningos asmeninės naudos gavimo formos - yra ne tik dažnos, bet gal net pagrindinės demokratinei valstybei grėsmę keliančios korupcijos formos.”
Dennis F. Thompson


Iš anglų kalbos vertė Zita Bareikytė


  • Autorius: Sud. Gyula Gulyas
  • Leidėjas: Margi raštai
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 391
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-09-235-3

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Valstybės tarnautojų etika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Sud. Gyula Gulyas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Valstybės tarnautojų etika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Valstybės tarnautojų etika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Valstybės tarnautojų etika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Valstybės tarnautojų etika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Gyula Gulyas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Valstybės tarnautojų etika" perkama kartu