0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.49 SoldOut

Knygos "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" aprašymas

Monografijoje "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" analizuojama Lietuvoje 1992–2012 metais vykusi nuosavybės santykių kaita, labai dinamiški, neretai ir prieštaringi valstybinio turto privatizavimo ir valdymo pokyčiai. Istorinis tų įvykių tyrimas padeda suvokti dabartinį status quo, tada padarytas klaidas, nepanaudotas galimybes ir nepasitvirtinusias strategijas.

Remiantis gausia šaltinių medžiaga tiriama, kaip buvo valdomas valstybės turtas atkurtoje Lietuvos Respublikoje, kokią įtaką valstybės institucijų sprendimams darė Europos Sąjungos ar kitų šalių ekspertų pastabos ir patirtis.

Unikalios ir, autorių žiniomis, pirmą kartą viešai publikuojamos informacijos pateikiama knygos priede – valstybės valdomų įmonių ir bendrovių sąraše.

Ši monografija "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" gali būti įdomi kiekvienam teisės, ekonomikos ar politikos istorija besidominčiam Lietuvos piliečiui, tuo labiau akademinei bendruomenei.Parašykite atsiliepimą apie "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais", kurią skaitytojams dovanoja Ramūnas Birštonas, Stasys Vaitkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Ramūnas Birštonas, Stasys Vaitkevičius su knyga "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ramūnas Birštonas, Stasys Vaitkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Valstybinio turto valdymas ir privatizavimas Lietuvoje 1992-2012 metais" perkama kartu