0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vampyrų akademija

5.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-07-23 Katerina

perskaičiau ir galvoju, ar tik nebuvo kažkokio serialo? kažkas man kirba atminty, bet niekaip negaliu prisiminti. o knyga, kas mėgsta apie vampyrus , tikrai patiks.


Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 7.9 SoldOut

Knygos "Vampyrų akademija" aprašymas

Meilė ir ištikimybė stipresnė už kraują.
Tik geriausia draugė gali apsaugoti nuo nemirtingų priešų...
Morojų princesė Lisa Dragomir - mirtinga vampyrė, turinti retą dovaną gydyti. Lisą reikia saugoti nuo strigojų - žiauriausių nemirtingų vampyrų. Geriausios Lisos draugės dampyrės Rouz Hetavėj gyslomis teka ir žmonių, ir vampyrų kraujas, suteikiantis jai nepaprastų galių. Rouz pasiryžusi paaukoti gyvybę, kad apsaugotų Lisą nuo strigojų, kurie žūtbūt stengiasi paversti princesę saviške... Dvejus metus gyvenusios laisvėje Rouz su Lisa grąžinamos į Šv. Vladimiro akademiją - kilmingų vampyrų ir jų būsimų sergėtojų mokyklą, slypinčią Montanos miškų tankmėje. Tačiau už geležinių akademijos vartų tyko neką mažesni pavojai. Rouz su Lisa patiria daugybę nuotykių, mėgina atsispirti draudžiamai meilei ir nė akimirką negali prarasti budrumo. Lisos nuolatos tyko strigojai...


  • Pavadinimas originalo kalba: Vampire Academy
  • Autorius: Richelle Mead
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955388593
  • Vertėjas: Rūta Razmaraitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-07-23

perskaičiau ir galvoju, ar tik nebuvo kažkokio serialo? kažkas man kirba atminty, bet niekaip negaliu prisiminti. o knyga, kas mėgsta apie vampyrus , tikrai patiks.

2021-07-22

kol įsivažiavau, pasirodė visai neįdomi, kažkokie sudėtingi veikėjai, sunku viską aprėpti. bet po to kaip su slidėm nuo kalno, tik pradedi jaust malonumą ir baigiasi :(((

2021-07-20

Mėgstu skaityti apie vampyrus. Žinau jog ši serija tikrai gera, esh skaičiusi atsiliepimus bookreads svetainėje. Bet kodel niekur nerandu įsigyti???

2011-07-21

man patinka ji je! Man patinka si knyga je je! O tau ar patinka o o?

2011-02-16

super!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Vampyrų akademija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vampyrų akademija", kurį parašė Richelle Mead. Siūlome ne tik išsamų "Vampyrų akademija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Richelle Mead. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vampyrų akademija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vampyrų akademija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vampyrų akademija" perkama kartu