⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 35,39 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-08-06


2023-03-31 35.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų " aprašymas

Postimpresionistas Vincentas van Gogas (Vincent van Gogh) yra vienas žymiausių dailininkų visame pasaulyje. Miręs vos trisdešimt septynerių metų, menininkas pasauliui paliko didžiulį savo darbų paveldą. Meno istorikas Michael Howard paruošė išsamią Vincent van Gogh gyvenimo ir jo kūrybos studiją „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba penkiuose šimtuose paveikslų“.

Šiandien Vincento van Gogo darbai yra lengvai atpažįstami, kainuoja milijonus, o į muziejų Amsterdame plūsta tūkstančiai meno gerbėjų. Tačiau šio žymaus dailininko gyvenimas tikrai nebuvo rožėmis klotas. Būdamas gyvas jis pardavė vos vieną savo paveikslą, o visuomenėje menininkas beveik niekur nepritapo.

Būsimasis dailininkas 1853-iais metais gimė Nyderlandų pietuose, gausioje šeimoje. Iš pradžių Vincentas planavo studijuoti teologiją, bet dėl savo karšto būdo nepritapo akademijoje. Vėliau jis dirbo misionieriumi, tuo metu pradėjo piešti ir nesėkmingai bandė mokytis dailės. Vincentui van Gogui nesisekė nei meilėje, nei asmeniniame gyvenime, jo darbai tuo metu buvo nevertinami. Galiausiai menininkas užsidarė psichikos ligoniams skirtame Sen Remi pensione, kuriame ir sukūrė daugumą savo paveikslų.

Knyga „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba penkiuose šimtuose paveikslų“ padalinta į dvi dalis. Pirmoje rašytojas nagrinėja autoriaus biografiją, šeimos santykius ir įvairius gyvenimo įvykius nulėmusias priežastis. Antroje dalyje skaitytojai ras chronologinę darbų galeriją ir jų komentarus – atrinkti 280 svarbiausių Vincento van Gogo paveikslų.

Autoriaus Michael Howard žvilgsnis yra gilus, tekstas pagyvinamas labai apgalvotomis iliustracijomis, sukuriančiomis ne tik menininko portretą bet ir bendrą kontekstą. Pavyzdžiui, pateikiami kūriniai, darę įtaką Vincentui van Gogui, amžininkų darbai, nuotraukos vaizduojančios, kaip menininkas gyveno ir dirbo.

Leidinyje „Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba penkiuose šimtuose paveikslų“ įtraukta dauguma svarbiausių van Gogo darbų nuo pat ankstyvos jaunystės iki mirties. Knygoje – penki šimtai iliustracijų.

Michael Howard yra vyriausiasis meno ir dizaino istorijos dėstytojas Mančesterio Metropoliteno universitete. Autorius produktyviai rašo knygas apie meną. Jis išleido dailininkų gyvenimo ir darbų apžvalgas, impresionizmo enciklopediją, knygas apie Vincentą van Gogą bei Klodą Monė. Taip pat Michael Howard bendradarbiauja su leidiniais „Art Quarterly“, „Art Newspaper“ bei „Times“.

Iš anglų kalbos vertė Jurga Grunskienė


  • Autorius: Michael Howard
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 23x30, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955269212

Kiti taip pat domėjosi


2021-08-06

Parašykite atsiliepimą apie "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Michael Howard pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Howard tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Van Gogas. Gyvenimas ir kūryba. 500 paveikslų " perkama kartu