TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Vanda ieško meilės

Kaina: 13,40 €
Kaina su kodu: 9,38 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 13.397 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vanda ieško meilės" aprašymas

Šios knygos „Vanda ieško meilės“ puslapiuose gyvena sliekytė Vanda.

Ji – visiška svajotoja ir nori po savęs palikti pėdsaką, kuris būtų kur kas didesnis už išpurentą žemę.
Vanda nusprendžia ĮSIMYLĖTI.
Kandidatų į porą daugybė, bet kodėl Vandai taip sunku mylėti?

Šmaikšti, šiek tiek ironiška ir labai miela paveikslėlių knyga apie sliekę Vandą, kuri vieną dieną nusprendžia išvykti ir rasti savo gyvenimo meilę. Keliaudama Vanda patiria netikėčiausių nuotykių. Juk kartais keisčiausi dalykai ima ir atsitinka. Tikėkime, kad ne tik knygose.

Pšemyslavas Vechterovičius (Przemysław Wechterowicz) – daugelio pamiltas lenkų vaikų rašytojas. Jo knygos pripažįstamos kritikų ir gavusios ne vieną apdovanojimą Lenkijoje bei užsienyje.

Emilija Dziubak (Emilia Dziubak) – tarptautinio dėmesio sulaukusi lenkų dailininkė. Gausiai apdovanota savo šalyje, ji savo užburiančiais piešiniais puošia Lenkijos bei užsienio rašytojų knygas.

Vieno garsiausių Lenkijos vaikų rašytojų, poetų ir dramaturgų Przemysławo Wechterowicziaus jaukias knygas „Apkabink mane“, „Šypsena varlytei“, „Būti tigru“ bei „Mama, kur tu?“, kurtas kartu su lenkų dailininke Emilia Dziubak, jau spėjo pamilti daugelis Lietuvos skaitytojų.


 • Pavadinimas originalo kalba: WANDA SZUKA MIŁOŚCI
 • Autorius: Przemysław Wechterowicz
 • Iliustratorius: Emilia Dziubak
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 32
 • Formatas: 26x27, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094418013
 • Vertėjas: Kazys Uscila
 • Iš kokios kalbos versta: lenkų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vanda ieško meilės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vanda ieško meilės", kurį pristato Przemysław Wechterowicz. Siūlome ne tik išsamų "Vanda ieško meilės" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Przemysław Wechterowicz. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vanda ieško meilės". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vanda ieško meilės" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vanda ieško meilės" perkama kartu