0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (6%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos


2021-05-31 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos" aprašymas

Šia knyga prisikelia dingęs pasaulis. Jos atsiradimas yra beveik neįmanomas. Jos neturėjo būti. Tačiau laikui bėgant gali taip atsitikti, kad ji taps vienu iš svarbiausių tekstų, susijusių su Vandos Zaborskaitės vardu. Laiškai liudija epochą, šiandienos akimis žvelgiant, sunkiai suvokiamą laiką, sklidiną keisčiausių draudimų ir apribojimų. Tos epochos laiškas buvo visai kitoks nei šiandien.

Dažnai rašomas kelias dienas ar net savaites, iš pradžių j juodraštį, paskui į švarraštį, siunčiamas paštu ar perduodamas per rankas, kad niekas jo neatplėštų ir neperskaitytų. Gauti laiškai buvo saugomi visą gyvenimą. Profesorei adresuotus laiškus po jos mirties perskaitė įdukra Virgilija.

Kilo mintis susisiekti su jų siuntėjais, gal jie bus išsaugoję ir Vandos Zaborskaitės laiškų. Taip iš nebūties grįžo nemažas pluoštas profesorės rašytųjų. Visi kartu jie (ir jos laiškai, ir jai adresuotieji) prisikelia naujam gyvenimui.

Knyga neįkainojama daugeliu požiūrių, joje vertingos medžiagos ras ir istorikai, ir literatūros, ir kultūros tyrinėtojai. Rašau tokią intymią įžangą todėl, kad galėčiau pakartoti man brangiausius profesorės Vandos Zaborskaitės žodžius: žmogaus ryšio su žmogumi nėra kuo pakeisti.

Vanda JuknaitėParašykite atsiliepimą apie "„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Literatūros memuarai

Vanda Zaborskaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą „Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vanda Zaborskaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "„Tai aš, rašau...“ Iš Vandos Zaborskaitės korespondencijos" perkama kartu