0

Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • ISBN ar kodas: 9789986573364

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas" aprašymas

Kaip išsaugoti savo sveikatą, nepasiduoti ligoms? Apie du stebuklingai veikiančius preparatus, kurie padės mums susidoroti su daugeliu ligų, bus kalbama šioje knygoje. Šie preparatai labai paprasti, bet jų gydymo efektas dažnai pralenkia visus lūkesčius. O svarbiausia, šie vaistai prieinami kiekvienam, kas nori gyventi sveiką visavertį gyvenimą, jaustis jaunu ir aktyviu žmogumi bei nepasiduoti savo ligoms.

Parašykite atsiliepimą apie "Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas, kurią skaitytojams dovanoja Marija Milaš. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marija Milaš su knyga Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marija Milaš. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vandenilio peroksidas ir mėlynasis jodas" perkama kartu