Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vandens energetika

Kaina: 2,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vandens energetika" aprašymas

Šita knyga "Vandens energetika" pratęsiamos tradicijos, kurias savo tyrimais pradėjo įžymus japonų mokslininkas ir gydytojas Masaru Emoto. Vladimiras Kivrinas – Sergėjaus Kirliano pasekėjas – dalijasi savo ilgamete vandens tyrinėjimo ir bendravimo su vandeniu patirtimi.

Jis pasakoja apie struktūrizuoto, sidabro jonų prisotinto ir šventinto vandens energetiką, apie tai, kad vanduo turi atmintį, reaguoja į emocijas ir perduoda mintis, žmogaus organizme palaiko gyvybę, be to, aiškina, kaip įkrauti vandenį teigiama energija ir jį išvalyti nuo negatyvios informacijos. Vandens kristalų fotografijos, gautos kaip autoriaus bandymų rezultatas, rodo, kiek stipriai vanduo paveikiamas priklausomai nuo žmogaus mąstymo ir jo energetikos.

  • Autorius: Vladimiras Kivrinas
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986573852

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vandens energetika"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Vladimiras Kivrinas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vandens energetika", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vandens energetika" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vandens energetika" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vandens energetika"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vladimiras Kivrinas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vandens energetika" perkama kartu