⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vandens istorija (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-12-31 1.99 SoldOut

Knygos "Vandens istorija (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Norvegų rašytoja Maja Lunde jau užkariavo skaitytojų simpatijas knyga „Bičių istorija“. Ji tęsia savo suplanuotą keturių atskirų istorijų seriją apie besikeičiantį klimatą ir dabar pristato antrąjį romaną – „Vandens istorija“.

2017 metai: Signei beveik 70 metų, ji užaugo mažame Vakarų Norvegijos kaimelyje, o dabar yra uždara ir gana šalta moteris. Visą gyvenimą Signė kovojo už Norvegijos ir kitų Šiaurės šalių ledynų išsaugojimą. Tačiau vienai sunku stoti prieš galingą industriją. Vis dėlto Signė ryžtasi didžiuliam iššūkiui – burine jachta ji keliaus per vandenyną iki Prancūzijos krantų. Kodėl Signė tokia vieniša? Kaip ir kodėl ji prarado savo gyvenimo meilę? Koks iš tikrųjų jos kelionės tikslas?

2041 metai: Davidas yra prancūzas ir gyvena sausros bei karų niokojamoje Pietų Europoje, kur visi kovoja dėl kiekvieno gurkšnio vandens ir bėga iš išdžiūvusių vietovių ir degančių namų į šiaurę. Davidas jaučiasi per jaunas būti tėvu, tačiau jam vienam su dukra Lou tenka bėgti iš gimtojo miesto. Jie turi surasti pabėgėlių stovyklą, jie laukti čia atvykstant Davido žmonos Anos su kūdikiu. Pabėgėlių stovykla baugi ir grėsminga – visi iš paskutinių kovoja dėl maisto ir vandens ir yra pasiryžę bet kam, kad tik išgyventų. Davidas ir Lou nepraranda vilties. Jie turi sulaukti Anos. Ir vandens. Ir vieną dieną visiškai sausame sode, toli nuo bet kokio vandens telkinio, jie randa burinį laivą... Signės laivą.

Knyga „Vandens istorija“ jau išleista daugiau nei 15-oje šalių ir kartoja pirmosios rašytojos knygos sėkmę – daugelyje šalių jau tapo bestseleriu. „Vandens istorija“ – perspėjantis romanas ir dvi istorijos, jungiančios dabartį, praeitį ir ateitį. Tai istorijos apie meilę, viltį ir grėsmę, su kuria galime susidurti visai netolimoje ateityje.

Maja Lunde (g. 1975 m.) – norvegų rašytoja ir scenaristė, Oslo universitete baigė Medijų ir komunikacijos studijas, specializavosi Kino istorijos srityje. Daugiausiai rašė knygas vaikams ir jaunimui. „Bičių istorija“ – pirmoji jos knyga suaugusiems ir pirmoji iš suplanuotos keturių knygų serijos apie klimato pokyčius ir jų poveikį žmonių gyvenimui. Ji jau tapo pasauliniu bestseleriu ir užtikrino antrosios knygos „Vandens istorija“ sėkmę. Rašytoja gyvena Osle su vyru ir trimis vaikais.

„Visos keturios istorijos tyrinėja žmogų gamtoje ir mūsų pasirinkimų pasekmes – ne tik gamtai ir klimatui, bet ir mus supantiems žmonėms. Nes tik stebint mūsų artimiausius ryšius – su šeimomis, mylimaisiais, tėvais ir vaikais – įmanoma pamatyti kur kas didesnį visumos paveikslą“.

M. Lunde


  • Autorius: Maja Lunde
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 332
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663550-BR

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vandens istorija (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vandens istorija (knyga su defektais)", Maja Lunde. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Maja Lunde su knyga "Vandens istorija (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vandens istorija (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Maja Lunde. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vandens istorija (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vandens istorija (knyga su defektais)" perkama kartu