0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vandens skonis

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 7,39 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 2.10 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-02-25 izabele

Vandens skonis


2021-04-30 7.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vandens skonis" aprašymas

Pasaulis pasikeitė. Vanduo, anksčiau buvęs toks įprastas, staiga tapo didžiausiu žmonių troškimu. Negana to, kiekvienas jų žingsnis stebimas despotiškos valdžios tarsi po padidinamuoju stiklu, o praeitis – tik juoda dėmė istorijoje.

Po mylimo tėvo mirties septyniolikmetė Norija Katio perima visas arbatos meistro pareigybes, o kartu ir šią, dar senąjį pasaulį menančią, profesiją lydinčias paslaptis – tik ji žino apie tyro vandens šaltinį. Ir vis dėlto, nors pasaulis nebe toks, kaip anksčiau, yra dalykų, kurie visuomet liks amžini. Norijai tenka skausmingai suvokti, kad atmintis ir žodžio galia gali išsaugoti geresnės ateities viltį.?

Iš suomių kalbos vertė Viltarė Urbaitė


  • Autorius: Emmi Itaranta
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 312
  • Formatas: 14x21, kieti viršelai
  • ISBN ar kodas: 9786094414671

2020-02-25

2019-04-26

Vertinantiems kokybišką literatūrą.

Parašykite atsiliepimą apie "Vandens skonis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vandens skonis, kurį parašė Emmi Itaranta. Siūlome ne tik išsamų Vandens skonis aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emmi Itaranta. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vandens skonis. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vandens skonis dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vandens skonis" perkama kartu