0
Vandens telkiniai sode
4.99 OutOfStock

Vandens telkiniai sode

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Vandens telkiniai sode

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 16x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789955211754

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Kuriant vandens telkinį sode geras patarimas gali tapti raktu į sėkmę - juos rasite šioje patrauklioje naujoje enciklopedijoje. Tai specialisto parašyta, patraukliai pateikta, patogaus formato knyga, kurioje daugiausia dėmesio skiriama praktiniams patarimams su šimtais aiųkinamųjų paveikslų, taip pat nuodugniai paaiškinama visa darbų tvarka. Vienoje glaustoje enciklopedijoje pateikiama viskas, ką turi žinoti vandens telkinio šeimininkas.

ĮVADAS


Vandens sodai yra viena iš nuostabiausių sodininkystės rūšių. Tvenkinys - tai tarsi kitas pasaulis, atskira ekosistema, kurioje glaudžiai susiję augalai, žuvys ir sraigės. Tokios puikiai subalansuotos ir sudėtingos aplinkos valdymas teikia didžiulį malonumą.

Tačiau tvenkinys nėra vienintelė vandens sodu forma. Šiuo metu egzistuoja daugybė kitu galimybių - ne tik tvenkinys, pelkutė ar upelis. Galima rinktis uždaro ciklo fontaną, kunkuliuojančią girnapusę, sienos kaukę ar krioklj. Pastaraisiais metais vandens sodininkystę užplūdusi naujovių banga

pavertė ją viena iš populiariausiu sodininkystės formų. Turintieji sode vandens telkinį galės auginti nuostabius unikaliu rūšių augalus. Jiems atsiveria daugybė nauju galimybių - gražiosios vandens lelijos su aromatingais ir visada skaisčiomis spalvomis nuspalvintais žiedais, ramiai plūduriuojančiais tarp žaliuojančiu lapu, didingas daugybe sodriu spalvų ir atspalviu žaižaruojantis vilkdalgis, svyrančios nendrės ir vikšriai. Vandens gelmėje esantys panirę augalai subalansuoja ekologiją ir užtikrina švaru vandenį, o laisvai plūduriuojantys paviršiuje

teikia prieglobstį nuo saulės dekoratyvinėms žuvytėms. Tiems, kurie domisi gyvąja gamta, sodo tvenkinys yra tikras džiaugsmas, nes jis ne tik teikia saugu prieglobstį vandens augalijai ir gyvūnijai, yra puiki poilsio vieta paukščiams ir kitiems gyviams, bet ir vaidina svarbu vaidmenį saugant vietos gamtą. Vandens sodininkystė iš tiesy yra nuostabus ir praturtinantis laisvalaikio leidimo būdas.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu