⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vandentieka

Kaina: 32,59 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 32.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vandentieka" aprašymas

Vadovėlyje "Vandentieka" pateikiamos bendrosios žinios apie vandentieką ir vandentiekius, apie galimus vandens šaltinius ir vartotojus, vartojimo režimus, vandens reikmės apskaičiavimo būdus, vandens tiekiamųjų ir skirstomųjų sistemų projektavimą, lauko vandentiekio tinklus bei vandens talpyklas. Pateikiamos išsamios hidrogeologinės žinios apie Lietuvos požeminius vandenis, jų rinktuvus, konstrukcijas, įrengimą, hidrogeologinius skaičiavimus, vandenviečių projektavimą ir sanitarinę apsaugą.
Nemaža dėmesio skirta gamtinio vandens savybių bei normatyvinių reikalavimų vartoti paruošto vandens, skirto miestų, gyvenviečių ir pramonės įmonių vandentiekiams, kokybės aprašymui. Pateikiama žinių apie šiuolaikinius vandens ruošimo metodus, skirtus vandentiekai, vandens ruošimo technologines schemas, joms taikyti dažniausiai naudojamus technologinius įrenginius, jų parinkimą, apskaičiavimą bei, įvertinant Lietuvos vandentvarkos ūkio problemas, vandens ruošyklų projektavimą. Pateikiamos žinios apie pramoninius vandentiekius ir taupias technologijas vandeniui ruošti gamybinėms reikmėms.
Atskirame skyriuje pateikiama žinių apie vandens tiekimo sistemų valdymą, jų techninės eksploatacijos organizavimą, požeminių vandens rinktuvų, vandentiekio tinklų bei vandens ruošimo įrenginių eksploatavimą ir jų rekonstrukciją.

Vadovėlis "Vandentieka" skirtas studentams, pasirinkusiems aplinkos apsaugos inžinerijos, vandens ūkio inžinerijos studijų programas, taip pat disciplinas, turinčias ryšį su vandentieka. Esant šios technikos srities lietuvių kalba literatūros stygiui, šia knyga galėtų naudotis ir vandentvarkos objektus projektuojantys bei vandentiekio sistemas eksploatuojantys specialistai.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vandentieka"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kitas studijas

Antanas Sakalauskas, Jonas Diliūnas, Juozas Jankauskas, Vytautas Kisielis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vandentieka", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vandentieka" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vandentieka" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vandentieka"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antanas Sakalauskas, Jonas Diliūnas, Juozas Jankauskas, Vytautas Kisielis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vandentieka" perkama kartu