0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vandenų apsaugos politika ir teisė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vandenų apsaugos politika ir teisė


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 3.56 SoldOut
Knygos "Vandenų apsaugos politika ir teisė" aprašymas
Mokomojoje knygoje aprašomi Lietuvos teritorijos vandens ištekliai, jų suskirstymas upių baseinų rajonais. Apibūdinamos paviršinių ir požeminių vandenų kenksmingųjų medžiagų ribinės vertės. Aptariami vandens apsaugos ekonominiai ir teisiniai aspektai.
Leidinys skirtas Aplinkos inžinerijos fakulteto antrosios pakopos studijų programų studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Vandenų apsaugos politika ir teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Aplinkos inžinerijos ir kraštotvarkos knygos

Valentinas Šaulys parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vandenų apsaugos politika ir teisė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vandenų apsaugos politika ir teisė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vandenų apsaugos politika ir teisė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vandenų apsaugos politika ir teisė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valentinas Šaulys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vandenų apsaugos politika ir teisė" perkama kartu