⭐ -10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITOM

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vanduo gydo ir padeda atleisti

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vanduo gydo ir padeda atleisti" aprašymas

Žinomi B. V. Bolotovo šalininkai, tyrėjai praktikai Larisa ir Glebas Pogoževai, gyvenantys Pskovo apskrityje, jau keletą metų tyrinėja informacines vandens savybes. Jiems nebūtina tiksli ir sudėtinga aparatūra. Pakanka rusams būdingo nuovokumo ir užsispyrimo. Iš pradžių Larisa ir Glebas pastatė piramidę, kurioje tyrinėjo informacines gamtinio vandens savybes, jį veikdami skirtingais būdais.

Žodžio ir minties poveikį vandeniui mokslininkams padėjo atskleisti paprastas fotoaparatas ir kompiuteris.


Praktika, paremta teorija, juos visiškai įtikino, kad vandens savybės unikalios. Pogoževų atradimas, įrašant pozityvią informaciją į vandenį ir kristalus, kurie yra žmogaus kūne, jiems suteikė galimybę išmokti paveikti praeities nuoskaudas ir į ateitį pritraukti meilę, o taip pat gydyti ligas, pradėjusias reikštis žmogaus kūne.

LEIDĖJŲ ŽODIS


Prieš dešimt metų į mūsų leidyklą kreipėsi du nepaprasti žmonės - Larisa ir Glėbas Pogoževai. Pirmiausia jie mūsų paklausė: „Ar norėtumėte sulaukti 100 metų? Ir dar taip, kad ligos jūsų visiškai nebepultų? Tada jums tikrai būtina susipažinti su mūsų gyvenimiška patirtimi, kuriamės išdėstėme knygoje, ir sužinoti, kaip tapome sveikais ilgaamžiais".

Žinoma, mus sudomino šie niekam tada dar nežinomi autoriai. Kai su šia kuklia, miela ir labai simpatiška šeimynine pora susipažinome artimiau, sužinojome neįtikėtiną faktą, jog Larisa ir Glėbas įgyvendino pribloškiančią ir, mūsų nuomone, netgi heroišką idėją.

Reikalas tas, jog Larisa ir Glėbas iki keturiasdešimties metų gyveno Murmanske. Ten jie mokykloje mokė chemijos ir biologijos. Jie augino du berniukus dvynius ir niekuo iš kitų tarpo neišsiskyrė - tokie pat rūpesčiai, darbas, vaikai.

Bet štai šioje gyvenimo kasdienybėje Larisa ir Glėbas pastebėjo, kad jie greitai netenka sveikatos ir sensta. O svarbiausia -jie suprato, kad jų vaikai eina tuo pačiu keliu: poliklinikų, ligoninių, nesibaigiančių tyrimų...

Stebėtina, jog Pogoževų aplinkoje žmonės į sveikatos silpnėjimą žiūri kaip į normalų, natūralų reiškinį. O štai Larisa ir Glebas su tokia situacija nepanoro taikstytis. Aišku, buvo nelengva sulaukus beveik keturiasdešimties metų, keisti įpročius ir požiūrį į sveikatą. Šių žmonių tobulybės siekimą buvo nelengva suprasti ir Larisos bei Glebo draugams, darbo kolegoms ir artimiesiems. Ieškodama sveikatos ir harmonijos, siekdama būti arčiau gamtos, Pogoževų šeima iš Murmansko persikėlė į nuošalų kaimą, esantį Pskovo srityje.

Ir nutiko stebuklas. Į Pogoževų gyvenimą grįžo sveikata, noras gyventi, atsirado naujų interesų ir pomėgių. Pogoževai kelerius metus gyveno laikydamiesi akademiko Bolotovo taisyklių. Apie šį neįtikėtiną eksperimentą jie parašė keletą knygų . Ir visos šios knygos tapo bestseleriais. Juk jose Larisa ir Glėbas lapas po lapo pasakoja apie savo sveikatos ir laimės kelią. Ši knyga vertinga tuo, jog jie aprašo realų gyvenimą, atskleidžia išgijimo tiesas.

Larisa ir Glėbas kurį laiką nerašė naujų knygų. Ir nors „FlHTep" leidykla populiariems autoriams ne kartą siūlė pratęsti knygų seriją apie gydymosi praktiką, sutuoktiniai vis atsisakydavo motyvuodami tuo, jog jie viską jau papasakojo ir dabar tai yra skaitytojų reikalas.

Laimei autoriai vis dėlto atsisakė minties tylėti. Jie sukaupė sveiko gyvenimo būdo patirties ir jiems prireikė pasidalyti su žmonėmis savo naujomis žiniomis. Neseniai mūsų leidykla išleido naują Larisos ir Glebo knygą „Med npoTHB 100 6ojie3HeH». 

Kita knyga „3OJIOTOH yc: Marene HHCTKH opraHH3Ma" skirta auksiniam ūsui arba kalizijai, efektyviai organizmą valančiai priemonei.

Dabar rankose laikote dar vieną naują knygą, kurioje Larisa ir Glėbas pasakoja apie tai, kaip jie tyrinėjo vandens savybes. Jūsų dėmesį jie atkreipia į paprastus ir efektyvius veiklos su vandeniu metodus, į pačius įvairiausius visokių ligų gydymo būdus jo pagalba.

Beje, Larisa Pogoževa pirmą kartą prisiima dailininkės vaidmenį - visi paveikslėliai, esantys šios knygos puslapiuose, yra jos darbas.

Mes esame įsitikinę, jog Larisos ir Glebo, paskyrusių savo gyvenimą tam, kad žmonėms atvertų akis sveikatos ir ilgaamžiškumo prieinamumui patirtis, jums padės atrasti džiaugsmą ir laimę.

  • Autorius: G. Pogoževas ir L. Pogoževa
  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • Formatas: 14x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094160196

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vanduo gydo ir padeda atleisti"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vanduo gydo ir padeda atleisti", G. Pogoževas ir L. Pogoževa. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar G. Pogoževas ir L. Pogoževa su knyga "Vanduo gydo ir padeda atleisti" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vanduo gydo ir padeda atleisti" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė G. Pogoževas ir L. Pogoževa. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vanduo gydo ir padeda atleisti" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vanduo gydo ir padeda atleisti" perkama kartu