⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vanduo kapinių gėlėms

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 14,99 €
 • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-02-01 Ilona

Labai labai patiko. Viena iš geriausių grožinės literatūros perskaitytų knygų.


2022-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vanduo kapinių gėlėms" aprašymas

„Aš esu Violeta Tusen. Buvau užkardo prižiūrėtoja, dabar – kapinių prižiūrėtoja. Aš mėgaujuosi gyvenimu, aš jį skanauju mažais gurkšneliais, kaip jazminų arbatą su šaukšteliu medaus. Ir kai ateina vakaras, kai mano kapinių pinučių varteliai užrakinami ir raktas pakabinamas ant vonios kambario durų, aš atsiduriu rojuje.“

Violeta Tusen – kapinių prižiūrėtoja viename Burgundijos miestelyje. Jos kasdieną žymi ne tik laidotuvės, bet ir gyvųjų išpažinimai. Staiga viskas pasikeičia, kai vienas vyras ir viena moteris nusprendžia atgulti amžinojo poilsio šalia kits kito Violetos prižiūrimose kapinaitėse. Atgyja gyvųjų ir mirusiųjų ryšiai, ir tam tikros sielos, kartais atrodžiusios beviltiškai tamsios, pasirodo iš tikrųjų švytinčios.

Nepaisant našlaitės vaikystės ir nelaimių, kurių jai negaili likimas, Violeta nepalūžta ir moka džiaugtis mažais dalykais: rožių aromatu, jazminų arbata, katės glostymu. O narsus jos charakteris leidžia mums įvertinti paprastų žmonių grožį, jų simpatiškas ydas, kurios juos daro nepakartojamus. Tai ir jos iki graudumo mieli kapinių bendradarbiai, ir likimo jai dovanotas gyduolis, sodininkas Saša, artimųjų atstumtas dėl savo homoseksualumo, ir viso gyvenimo drauge tapusi Selija, kuri sunkiausiomis akimirkomis tampa tikru saulės spinduliu.

Ši knyga „Vanduo kapinių gėlėms“ – tai ir meilės istorijos – įspūdingos ir neįsivaizduojamos, griaunančios, o gal ir stiprinančios. Vanduo kapinių gėlėms – knyga, persmelkta poezijos, švelnaus humoro, tai džiugi giesmė gyvenimui. Skaitytojas knygoje ras ir detektyvo elementų: skausmingą aiškinimąsi, kokiomis aplinkybėmis žuvo Violetos dukrelė.

Valérie Perrin (g. 1967) – prancūzų rašytoja, fotografė, scenaristė, dirbanti kartu su savo vyru režisieriumi Klodu Leliušu (Claude Lelouch).

Jos pirmasis romanas Les oubliés du dimanche („Sekmadienio užmirštieji“) pasirodo 2015 metais ir pelno 13 premijų, tarp kurių – ir „Šamberi“ premiją už pirmąjį romaną (Prix du premier roman de Chambéry, 2016). Antrasis romanas Changer l’eau des fleurs („Vanduo kapinių gėlėms“, 2018) taip pat pelnė nemažai apdovanojimų, iš kurių vieną įteikė Maison de la Presse – jo žiuri nusprendė, kad tai „jautrus romanas, knyga, kuri verčia juoktis ir verkti kartu“.


 • Maison de la Presse premija

 • Pavadinimas originalo kalba: Changer l’eau des fleurs
 • Autorius: Valérie Perrin
 • Leidėjas: Gelmės
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 448
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786098168983
 • Vertėjas: Jūratė Karazijaitė
 • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2022-02-01

Labai labai patiko. Viena iš geriausių grožinės literatūros perskaitytų knygų.

2021-07-21

2021-05-31

Labai graži, jautri knyga. Tokią norisi skaityti kai gyvenime sunku, joje atrandi paguodą.

2021-05-21

Ši istorija yra tokia kupina žmonių, jų nuoskaudų ir aistrų, jų vilčių ir paslapčių. Meilė ir ilgesys vaidina didžiulę istorijos dalį, o pasakojimai yra per begalę laiko juostų. Nuostabaus grožio, išjautimo knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Vanduo kapinių gėlėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vanduo kapinių gėlėms", Valérie Perrin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Valérie Perrin su knyga "Vanduo kapinių gėlėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vanduo kapinių gėlėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valérie Perrin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vanduo kapinių gėlėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vanduo kapinių gėlėms" perkama kartu