0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,69 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 1.30 € (7%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas


2021-05-31 17.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas" aprašymas

Vargonininkas, pedagogas, atlikėjas Jonas Žukas (1907–2004), užaugęs derlingoje tarpukario nepriklausomos Lietuvos idėjinėje dirvoje, sovietmečiu nepakluso režimui ir pasirinko nežinios kelią emigracijoje, kad išsaugotų minties, žodžio ir veiksmų laisvę. Jis buvo vienas pagrindinių Lietuvos vargonų mokyklą tarpukaryje kūrusių pedagogų, į vargonininkų repertuarą ir interpretaciją įliejęs laisvos, modernistinės atlikimo manieros. Būdamas vienas mylimiausių Marcelio Dupré mokinių Paryžiaus konservatorijoje, Jonas Žukas perėmė jo metodinius principus, propagavo naujausią to meto prancūzų vargonų repertuarą ir literatūrą, praturtino Lietuvos vargonų mokyklą prancūziška interpretacijos tradicija.

Laisvo ir kūrybingo pedagogo portretą prisiminimuose piešia buvę Žuko mokiniai ir bičiuliai, pabrėždami jo erudiciją, profesinę kompetenciją ir dvasinę inteligenciją. Gausu ir paties Jono Žuko vaizdžiai ir gana detaliai užrašytų studentiško gyvenimo epizodų iš studijų Kauno ir Paryžiaus konservatorijose laikų. Pateiktuose aprašymuose galima rasti įdomių vėliau žinomais tapusių Lietuvos kultūros ir meno veikėjų gyvenimo ir kūrybos fragmentų, todėl ši knyga gali sudominti ne tik muzikus, bet ir kitų meno sričių atstovus.Parašykite atsiliepimą apie "Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie muziką, meną, architektūrą

Eglė Šeduikytė-Korienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Šeduikytė-Korienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Pasirinkęs laisvę. Vargonininkas Jonas Žukas" perkama kartu