Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Varliagyviai ir ropliai

Kaina: 6,29 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 6.29 InStock
Į krepšelį 6,29 € Kaina

Knygos „Varliagyviai ir ropliai“ aprašymas

„Varliagyviai ir ropliai“ – šešioliktas serijos „Gamta šalia tavęs“ leidinys.

Jo tikslas – supažindinti su Lietuvoje gyvenančiais primityviausiais sausumos stuburiniais gyvūnais – varliagyviais ir ropliais.


Knygoje aprašyta 13 varliagyvių ir 7 roplių rūšys. Trumpai apibūdinama šių gyvūnų išvaizda, gyvenimo būdas, veisimasis, buveinės, kuriose jie gyvena, nurodomi panašių rūšių skirtumai.

Leidinys iliustruotas spalvotomis fotografijomis, kurios padės gamtoje lengviau pažinti varliagyvius bei roplius ir juos išsaugoti.Parašykite atsiliepimą apie „Varliagyviai ir ropliai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie gyvūnus

Jonas Augustauskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Varliagyviai ir ropliai“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Varliagyviai ir ropliai“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Varliagyviai ir ropliai“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Varliagyviai ir ropliai“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonas Augustauskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Varliagyviai ir ropliai“ perkama kartu