Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Varna su baltu plūksnu

Kaina: 7,79 €
Kaina su kodu: 7,01 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 7.79 InStock
Į krepšelį 7,01 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Varna su baltu plūksnu“ aprašymas

Rinkinio „Varna su baltu plūksnu“ eilėraščiai prabyla aukštaičių uteniškių tarme, kuriuose poetė derina šiuolaikinio gyvenimo detales su laikui nepavaldžia praktine išmintimi. Nors autorė neneigia objektyvaus žinojimo vertės, tačiau primena nepamainomą subjektyvios patirties svarbą žmogiškojoje egzistencijoje. Neretai prieštaringas asmens vidinis pasaulis atskleidžiamas nevengiant pasijuokti iš savęs, patiriant nuostabą ir netikėtus išminties blyksnius.Parašykite atsiliepimą apie „Varna su baltu plūksnu“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Varna su baltu plūksnu“, Regina Katinaitė-Lumpickienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Regina Katinaitė-Lumpickienė su knyga „Varna su baltu plūksnu“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Varna su baltu plūksnu“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Regina Katinaitė-Lumpickienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Varna su baltu plūksnu“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Varna su baltu plūksnu“ perkama kartu