Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra

Kaina: 6,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 6.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra" aprašymas

Su geriausiais draugais Trile ir Lena jau susipažinome norvegų autorės Maria Parr knygoje „Vaflinės širdelės”. Nuo aprašomų įvykių prabėga trys metai ir mažieji skaitytojai tęsinyje „Vartininkas ir jūra“ vėl kviečiami susitikti su pamėgtais veikėjais.

Trilė yra berniukas, kurio šeima niekada neatostogauja užsienyje. Užtat jis turi patį geriausią pasaulyje senelį, kuris vis dar svajoja sugauti didžiausią žuvį. Visgi Trilei šiek tiek pavydu, kai iš Kretos sugrįžusi geriausia draugė ir kaimynė Lena nuolat pasakoja savo atostogų nuotykius. O jau jūros šiltumas! O jau paplūdimių gražumas! O jau saulės ryškumas! Lena tiek plepa, kad Trilė vos geba įsiterpti ir papsakoti savo žygdarbius. Kas, kad niekur nekeliavo, užtat nušoko nuo molo!

Netrukus tarp draugų įsiterpia naujokė. Į miestelį atsikrausčiusi mergaitė yra visiška Lenos priešingybė – ji draugiška, rami, moka gražiai piešti, groja pianinu. Trilė susižavi nauja gyventoja, o Lena jaučiasi šiek tiek atstumta. Lyg būtų maža bėdų – mokykloje pasirodo naujas futbolo komandos treneris. Ir jam nesvarbu, kad Lena visada buvo geriausia berniukų komandos vartininkė. Mergaitę šis sodina ant atsarginių žaidėjų suolelio ir apsidžiaugtų apskritai atsikratęs. Lena nesiruošia taip lengvai nusileisti, tad tik lauk bėdos!

Šie metai į visų veikėjų gyvenimą atneš sumaišties. Jiems teks kovoti patiems su savimi. „Vartininkas ir jūra“ yra knyga apie sudėtingą pereinamą amžių tarp vaikystės ir paauglystės, pavydą, neviltį, baimę, o taip pat ir apie meilę bei viską nugalinčią draugystę.

Maria Parr gimė 1981-ais metais, Norvegijoje. Bergeno universitete ji studijavo skandinavų kalbas ir įgijo magistro laipsnį. Rašytojos knygos apie draugus Leną ir Trilę žaibiškai išpopuliarėjo ir yra lyginamos su Astridos Lindgren kūryba. Už istoriją „Vartininkas ir jūra“ autorė buvo apdovanota Brage premija. Tai svarbiausias Norvegijos literatūrinis apdovanojimas. Taip pat autorė gavo Norvegijos vaikų literatūros premiją skiriamą nuo 1968-tų metų. Pagal „Vaflines širdeles“ 2011-tais metais Norvegijoje buvo pastatytas to paties pavadinimo TV serialas. Knyga išversta į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Iš norvegų kalbos vertė Agnė Guigaitė


  • Autorius: Maria Parr
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090140130

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra", kurį pristato Maria Parr. Siūlome ne tik išsamų "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Maria Parr. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vaflinės širdelės 2. Vartininkas ir jūra" perkama kartu