0
Vasara, kai jis sugrįžo
9.49 InStock

Vasara, kai jis sugrįžo

  • Nuolaida knygai -32%
Internetu: 9,49 €
Knygyne: 13,79 €*
Sutaupote: 4.30 € (32%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Vasara, kai jis sugrįžo

  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786090301982

9.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Kurortiniame pajūrio miestelyje Vinslou, Rod Ailande, prasideda dar vienas atostogų sezonas ir Roza Kapoleti gauna progą iš naujo atrasti meilės ir juoko, draugystės ir romantikos teikiamus malonumus...

Apsiginklavusi ryžtu ir žavesiu Roza seną piceriją pavertė garsiu restoranu, kuris trejus metus iš eilės renkamas geriausia vieta pasipiršti. Tačiau pati Roza tikros meilės nepatyrė jau kokį dešimtmetį, nuo tada, kai be jokio paaiškinimo staiga nutrūko jos santykiai su Aleksandru.
Rozos gyvenimas pasisuka netikėta linkme, kai Aleksandras, mirus motinai, grįžta į miestelį ir imasi remontuoti apleistą vasarnamį. Vėl susitikę paplūdimio name, kuriame susipažino ir įsimylėjo, Roza ir Aleksandras pamažu atskleidžia kadaise juos atitolinusias praeities paslaptis. Dabar tai, ko visada norėjo, ranka pasiekiama, ir Roza nusprendžia ieškoti laimės su vyru, kadaise sudaužiusiu jai širdį. Ji ryžtasi suteikti meilei ir gyvenimui antrą galimybę.

Susan Wiggs yra viena atidžiausių širdies istorijų pasakotojų. Jos knygų puslapiuose kiekvienas jausmas, kiekviena emocija svarbi...
„Salem Statesman-Journal“

Paprastuose, nepainiuose Susan Wiggs pasakojimuose gausu gyvenimo pamokų, pritarimą keliančių situacijų ir veikėjų, su kuriais skaitytojai lengvai atranda ryšį. Naujausia jos knyga, žavinga ir išmintinga, išsiskiria iš kitų.
„Publishers Weekly“

Iš anglų kalbos vertė Ignė Norvaišaitė-Aleliūnienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu