⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Vasara salose: itališka odisėja

Kaina: 13,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 13.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vasara salose: itališka odisėja" aprašymas

Įkvepianti atostogų knyga „Vasara salose: itališka odisėja“, kurioje kelionių rašytojas ir maisto kritikas Matthew Fort pavėžės motoroleriu po 52 Italijai priklausančias salas ir leis drauge su juo patirti šių salų skonius bei aplankyti gražiausias vietas.

Įsivaizduokite, kad leidžiate nerūpestingą vasarą po Italijos saule, renkate akmenėlius ir kriauklytes, valgote, geriate, be jokių apribojimų keliaujate iš salos į salą, iš uosto į uostą.

Knyga „Vasara salose: itališka odisėja“ yra autoriaus Matthew Fort užrašai būtent iš tokios kelionės. Tai trečioji jo kelionė po Italiją motoroleriu. Pirmojoje jis keliavo išilgai visą Italiją ir aprašė kelionę knygoje „Eating up Italy“. Antrojoje apvažiavo visą Siciliją ir po šios kelionės gimė knyga „Sweet Honey, Bitter Lemons“. Dabar jis keliauja po Lipario (Aeolian) salas.

Keliaudamas motoroleriu ir keltais, Fortas leidžia laisvalaikį salose ir nukelia mus į Elbos salą, kur buvo įkalintas Napoleonas; į Salinos salą, garsėjančią kaparėliais; Panteleriją, kuri žinoma dėl savo desertinių vynų; į Pianoso salą, kur buvo laikomi pavojingi mafijos bosai ir kur vyko Joseph Heller knygos „22-oji išlyga“ veiksmas; į Kaprio salą, kur Maksimas Gorkis buvo įkūręs revoliucionierių mokyklą, kurią aplankė ir Leninas, ir Stalinas.

Į visas 52 Italijos salas, kurios niekada anksčiau nebuvo aprašytos!

Daugiau nei 30 metų maisto kritiko, kelionių rašytojo ir nuotykių mėgėjo patirties turintis Fortas yra puikus gidas po kulinarinę ir kultūrinę salų istoriją, kurią jis mielai tyrinėja per salose praleistą vasarą. Knygoje „Vasara salose: itališka odisėja“ autorius su humoru ir susidomėjimu rašo apie salas, kurias aplanko ir kiekvieną jų pristato taip, kad skaitytojas ne tik pamatys kraštovaizdį ar sužinos apie įdomiausias vietas, bet ir pajus skonius, kvapus, paragaus šviežių jūros gėrybių, ką tik nuskintų daržovių ir apsvaigs nuo išgerto vyno.

Matthew Fortas (g. 1947) savo rašytojo karjerą pradėjo 1986, kai gavo savo skiltį apie maistą leidinyje Financial Times Saturday Review. Vėliau dirbo Maisto ir gėrimų skyriaus redaktoriumi The Guardian. Ne kartą apdovanotas kaip geriausias metų maisto ir restoranų apžvalgininkas. 1998 išleido savo pirmąją knygą, o jau antroji – „Eating Up Italy“ - maisto apžvalgininkų gildijos buvo pripažinta metų knyga. M. Fort dalyvauja TV laidose ir įvairiuose projektuose, nuo 2006 kaip teisėjas dalyvauja BBC projekte Great British Menu.

Iš anglų kalbos vertė Julija Davidonienė


  • Autorius: Matthew Fort
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 432
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415025275

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vasara salose: itališka odisėja"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Užsienio tikros istorijos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vasara salose: itališka odisėja", Matthew Fort. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Matthew Fort su knyga "Vasara salose: itališka odisėja" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vasara salose: itališka odisėja" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Matthew Fort. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vasara salose: itališka odisėja" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vasara salose: itališka odisėja" perkama kartu