0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vasara su Katšuniu

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vasara su Katšuniu


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 6.99 SoldOut
Knygos "Vasara su Katšuniu" aprašymas
"Tad kokia ta tikroji tiesa apie Katšunį?
Ji tokia. Katšunis panašus ir į šunį, ir į katę. Jo akys keičia spalvą, o kailiuku gali bėgioti įvairiaspalvės bangos. Moka būti nepastebimas, tačiau kartais, būdamas su juo, nematai ir negirdi nieko daugiau, tik jį. Šiek tiek kalba, bet dar daugiau pasako kažkokiu kitu būdu, be žodžių. Mėgsta šiltą pieną, ir tas pienas kiekvieną kartą kvepia vis kitaip.
Vos nepamiršau. Tie, kurie pamanys, kad Katšunis panašus į švelnų kačiuką ar mėlynakį šuniuką, labai apsiriks. Kai Katšunis kuo nors nepatenkintas, jo akys mėto violetinius žaibus, o kailis pasidaro panašus į kaktusą, kuris tarsi policijos mašinos švyturėlis žaižaruoja mėlyna ir raudona spalva. Tada Katšunio gali išsigąsti net televizijos bokštas.
Tai beveik ir viskas, ką žinau apie Katšunį. Tiesa, dar atrodo, kad jis ateina tada, kai kam nors labai labai labai labai labai bloga."


Gendrutis Morkūnas


„Vasara su Katšuniu" stebina savo pasakojimo energija. Pasakotojas daug samprotauja, jauti, kad pasakoti jam labai smagu. Kalbėdamas jis nuolat prisimena, pagalvoja. Jis samprotauja apie tėvų ir vaikų santykius, kad pasaulis labai įdomus, kupinas stebuklų.

Šis kūrinys, kaip ir visos kitos Gendručio Morkūno knygos - labai turininga ir išmintinga literatūra."


Kęstutis Urba, literatūrologas


"Pastaraisiais metais vaikus užgriuvo margaspalvių žurnalų, komiksų lavina. Tačiau visa tai nė nekvepia gera literatūra. Tokia, kurią skaitydamas net pamirštum burnoje tirpstančių ledų porciją. Tokia, kaip G. Morkūno „Vasara su Katšuniu". Apie ką ji? Pirmiausia, apie muilo burbulus. Jie, autoriaus tvirtinimu, labai daug ką keičia. Netikite? Paklauskite savo vaikų, kodėl jie taip mėgsta pūsti muilo burbulus. Tai ir knyga apie gyvenimą. Tokį, koks jis yra iš tikrųjų, kurį vėliau suvyniojame į laikraščių straipsnius, nes tingime gyventi."

Andrius Navickas, Bernardinai.lt vyr. redaktorius

  • Autorius: Gendrutis Morkūnas
  • Leidėjas: Aštuntoji diena
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • Formatas: 16x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099567839

Parašykite atsiliepimą apie "Vasara su Katšuniu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vasara su Katšuniu", kurią skaitytojams dovanoja Gendrutis Morkūnas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gendrutis Morkūnas su knyga "Vasara su Katšuniu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vasara su Katšuniu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gendrutis Morkūnas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vasara su Katšuniu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vasara su Katšuniu" perkama kartu