0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 2.99 SoldOut
Knygos "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena" aprašymas

Tuo metu, kai mūsų žemės metraštis brėžė trečiąjį praeito amžiaus dešimtmetį, Lietuvos šviesuoliai puoselėjo viltį, jog bus išleista labai graži knyga apie Vasario 16-ąją - bene apie vieną iš lietuvio širdžiai brangiausių datų. Šis istorikų E. Manelio ir R. Samavičiaus sudarytas straipsnių ir dokumentų rinkinys - kaleidoskopas - pasakoja Lietuvos valstybingumo ir pastangų išlikti istoriją.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 477
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986061857

Parašykite atsiliepimą apie "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena" perkama kartu