0

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 477
  • ISBN ar kodas: 9986061857

2020-11-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena" aprašymas

Tuo metu, kai mūsų žemės metraštis brėžė trečiąjį praeito amžiaus dešimtmetį, Lietuvos šviesuoliai puoselėjo viltį, jog bus išleista labai graži knyga apie Vasario 16-ąją - bene apie vieną iš lietuvio širdžiai brangiausių datų. Šis istorikų E. Manelio ir R. Samavičiaus sudarytas straipsnių ir dokumentų rinkinys - kaleidoskopas - pasakoja Lietuvos valstybingumo ir pastangų išlikti istoriją.

Parašykite atsiliepimą apie "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena, kurią skaitytojams dovanoja . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar su knyga Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vasario 16-oji - Lietuvos valstybės atkūrimo diena" perkama kartu