Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 3.59 SoldOut

Knygos „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ aprašymas

Kaip gera būti Tigru gražų vasaros rytmetį, kai pro langą šviečia saulė. Tigras turi tiek daug minčių, ką nuveikti, kad net abejoja, ar viską suspės. Bet staiga prisimena, kad turi daug gerų draugų, kurie visad padeda jam linksmai leisti laiką...Parašykite atsiliepimą apie „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“, Disney. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Disney su knyga „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Disney. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Vasaros linksmybės. Mikės Pūkuotuko nuotykiai“ perkama kartu