0

Pirkėjų atsiliepimai

Vazonai

3,19 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-05-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vazonai" aprašymas

Albumas "Vazonai" - tai ne tik augalų priežiūros vadovas, tai tikra kambarinių augalų stiliaus biblija.

Kambariniai augalai išgyvena ne pačius geriausius laikus. Aštuntajame dešimtmetyje visur iš rištų krepšelių sviro chlorofitai, devintas dešimtmetis buvo paženklintas monsteromis juodalksnio vazonuose-kubiluose. Dabar atėjo laikas pokyčiams. "Vazonuose" Andy Sturgeon pasakoja, kodėl augalai reikalingi mūsų aplinkai ir mūsų sielai. Šyptelėdamas jis veda mus pro menkavertes puansetijas įmantrių sukulentų link. Yra augalų, kurie sugeria cigarečių dūmus iš gyvenamojo kambario ir pašalina toksinus iš miegamojo, o jeigu mėgstate ruošti maistą, skirsnis apie žoles ir valgomus augalus padės praturtinti jūsų palangę.

"Vazonai" - ne tik išsamus priežiūros žinynas, bet ir vadovas, kaip pritaikyti augalus kambario dizainui ir gyvenimo sąlygoms. Andy Sturgeon pateikia daugiau negu 160 augalų ir paaiškina, kaip mažiausiomis pastangomis paskatinti juos vešėti. Yra augalų, kurie tenkina pačius įvairiausius pageidavimus, jie tinka tiek nuostabiame vonios kambaryje, tiek niūriame biure.

Tiems, kurie myli augalus, bet, regis, neišgali išsaugoti jų gyvų, galima rinktis tokius, kurie iš esmės yra nenumarinami, kaip dracenos, o labiau mėgstantys rizikuoti gali įsigyti truputį labiau iššaukiančių. Na, ir kaip galima įtarti, rasite čia ir augalų, kurie kiek neįprasti ar tiesiog akivaizdžiai keisti.

Knygoje "Vazonai" pateikiama visa reikalinga praktiška informacija apie tręšimą, laistymą ir sodinimą, o kartu ir apie natūralios priežiūros galimybes. Knyga pasakys, kodėl jūsų Ficus benjamina meta lapus ir ką daryti, kad jie vėl išsiskleistų.


  • Autorius: Andy Sturgeon
  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9986-745-68-3

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vazonai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sodininkystė, daržininkystė, augalininkystė

Andy Sturgeon pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Vazonai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Vazonai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Vazonai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Vazonai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andy Sturgeon tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Vazonai" perkama kartu