0

Vazonai

  • Nuolaida knygai -76%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (76%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Vazonai

  • Leidėjas: Charibdė
  • Išleidimo metai: 2002
  • Formatas: 21x26, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 176
  • ISBN ar kodas: 9986-745-68-3

2020-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Albumas "Vazonai" - tai ne tik augalų priežiūros vadovas, tai tikra kambarinių augalų stiliaus biblija.

Kambariniai augalai išgyvena ne pačius geriausius laikus. Aštuntajame dešimtmetyje visur iš rištų krepšelių sviro chlorofitai, devintas dešimtmetis buvo paženklintas monsteromis juodalksnio vazonuose-kubiluose. Dabar atėjo laikas pokyčiams. "Vazonuose" Andy Sturgeon pasakoja, kodėl augalai reikalingi mūsų aplinkai ir mūsų sielai. Šyptelėdamas jis veda mus pro menkavertes puansetijas įmantrių sukulentų link. Yra augalų, kurie sugeria cigarečių dūmus iš gyvenamojo kambario ir pašalina toksinus iš miegamojo, o jeigu mėgstate ruošti maistą, skirsnis apie žoles ir valgomus augalus padės praturtinti jūsų palangę.

"Vazonai" - ne tik išsamus priežiūros žinynas, bet ir vadovas, kaip pritaikyti augalus kambario dizainui ir gyvenimo sąlygoms. Andy Sturgeon pateikia daugiau negu 160 augalų ir paaiškina, kaip mažiausiomis pastangomis paskatinti juos vešėti. Yra augalų, kurie tenkina pačius įvairiausius pageidavimus, jie tinka tiek nuostabiame vonios kambaryje, tiek niūriame biure.

Tiems, kurie myli augalus, bet, regis, neišgali išsaugoti jų gyvų, galima rinktis tokius, kurie iš esmės yra nenumarinami, kaip dracenos, o labiau mėgstantys rizikuoti gali įsigyti truputį labiau iššaukiančių. Na, ir kaip galima įtarti, rasite čia ir augalų, kurie kiek neįprasti ar tiesiog akivaizdžiai keisti.

Knygoje "Vazonai" pateikiama visa reikalinga praktiška informacija apie tręšimą, laistymą ir sodinimą, o kartu ir apie natūralios priežiūros galimybes. Knyga pasakys, kodėl jūsų Ficus benjamina meta lapus ir ką daryti, kad jie vėl išsiskleistų.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu