0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėdinimo aerodinamika

  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 18,39 €*
Sutaupote: 4.60 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Vėdinimo aerodinamika


2021-06-30 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėdinimo aerodinamika" aprašymas

Vadovėlyje "Vėdinimo aerodinamika" nagrinėjama taikomoji vėdinimo aerodinamika. Analizuojama pastato aplinkos ir konstrukcijos įtaka oro mainams pastate, higieniškai palankios ir energiją taupančios oro cirkuliacijos patalpose sukūrimo būdai, ortakių skaičiuotės principai, kintamojo oro srauto vėdinimo sistemų ypatumai, vietinių siurbtuvų taikymas bei su oro cirkuliacija susiję aplinkos užterštumo ir šiluminio mikroklimato vertinimo rodikliai.

Vadovėlis "Vėdinimo aerodinamika" skirtas magistrantams, studijuojantiems vėdinimo aerodinamiką ar ieškantiems išsamesnių žinių nei suteikiama bakalaurams.Parašykite atsiliepimą apie "Vėdinimo aerodinamika"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėdinimo aerodinamika, kurią skaitytojams dovanoja Egidijus Juodis, Violeta Motuzienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Egidijus Juodis, Violeta Motuzienė su knyga Vėdinimo aerodinamika jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėdinimo aerodinamika patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Egidijus Juodis, Violeta Motuzienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėdinimo aerodinamika palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėdinimo aerodinamika" perkama kartu