0

Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2011-06-13 Brigita

Pritariu Jolitai, netgi truputėlį erzino jų toks bendros kalbos neradimas. Mergina su charakteriu. Neblogai.

Informacija

Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)

  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • ISBN ar kodas: 9786094061806

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)" aprašymas
Pirmasis serijos Broliai Orsiniai romanas
Rafaelis Orsinis nedega noru tuoktis. Tačiau susipažinęs su tėvo parinkta nuotaka staiga pakeičia nuomonę. O ji visai ne tokia, kokios tikėjosi... Net senamadiški drabužiai negali paslėpti merginos gundančios figūros ir pašėlusio temperamento.
Čiara Kordiano iš mažo Sicilijos miestelio akimirksniu atsiduria Niujorke. Ji norėtų nekęsti jai primesto sutuoktinio. Tačiau tai ne taip lengva, nes likimas jai lėmė ištekėti už itin patrauklaus vyro.
2011-06-13

Pritariu Jolitai, netgi truputėlį erzino jų toks bendros kalbos neradimas. Mergina su charakteriu. Neblogai.

2011-05-25

Patiko, puiki knyga vakarui :) gal siek tiek igriso ju nesusikalbejimas, bet matyt ir yra tokia meiles romanu esme :D aisku nepamirstant laimingos pabaigos

2011-05-25

Puiki serijos pradžia. Tikėsimės, kad ir kitos istorijos apie brolius Orsinius nenuvils.

Parašykite atsiliepimą apie "Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Protas, kūnas ir dvasia

Sandra Marton parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sandra Marton tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vedybos ne savo noru. 2 už 1 kainą (Jausmų egzotika)" perkama kartu