0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veidas kaip stiklas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,79 €
Kaina knygyne: 12,19 €*
Sutaupote: 2.40 € (20%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-02-04 Eglė R.

Fantastiškas fantasy kūrinys skaitytojams, mėgstantiems ilgas istorijas, veiksmą, pasijuokti ir neatspėti, kas bus.


2021-11-30 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Veidas kaip stiklas" aprašymas

Giliai po kalnais stūkso paslaptingas Požemės miestas, kur talentingi amatininkai kuria tikrus stebuklus: sūrius, kurių paragavęs gali išvysti ateitį ar neregėtus vaizdinius, kvepalus, kurių aromatas įtikins aplinkinius tavimi pasitikėti – net jei tavo ketinimai patys blogiausi. Žmonės čia irgi kitokie – jų veidai lyg sustingusios kaukės, neatspindinčios tikrųjų jausmų ir ketinimų. Kad galėtų parodyti džiaugsmą, pyktį, išdidumą ar nepasitenkinimą, jie kreipiasi į Veidų kalvius, kurie mielai išmokys nutaisyti norimą veidą – tiesa, ne už dyką.

Šiame tamsiame ir pilname intrigų mieste pasirodo Nekritė – mergaitė, kuri ne tik neprisimena, kaip čia pakliuvo, bet ir turi keistą šokiruojantį veidą, atspindintį jos jausmus ir mintis, tarsi šis būtų iš stiklo – ir sudrebina visą Požemę. Žmogus tokiu veidu negali meluoti. Toks veidas – tai didžiulis pavojus ir kartu masinantis lobis. Dėl tokio veido kai kas galėtų net žudyti...

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė


  • Autorius: Frances Hardinge
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416040

2021-02-04

Fantastiškas fantasy kūrinys skaitytojams, mėgstantiems ilgas istorijas, veiksmą, pasijuokti ir neatspėti, kas bus.

Parašykite atsiliepimą apie "Veidas kaip stiklas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Veidas kaip stiklas", kurį parašė Frances Hardinge. Siūlome ne tik išsamų "Veidas kaip stiklas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Frances Hardinge. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Veidas kaip stiklas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Veidas kaip stiklas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Veidas kaip stiklas" perkama kartu