⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Veidrodžių žmogus

Kaina: 15,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 15.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Veidrodžių žmogus" aprašymas

Įtampa, daugybė siužeto vingių, šiurpių nusikaltimų aprašymai – visa tai laukia Lars Kepler knygose. Šiuo slapyvardžiu pasirašantis šeimyninis duetas lyginamas su geriausiais žanro meistrais. Kiekviena jų knyga laukiama su milžinišku nekantrumu. „Veidrodžių žmogus“ – jau aštuntoji Lars Kepler istorija, tęsianti seriją apie skaitytojų pamiltą detektyvą Joną Liną.

Prieš penkis metus Dženė Lind ėjo iš mokyklos ir buvo pagrobta pakeliui namo. Nei policija, nei šeima neaptiko jokių mergaitės dingimo pėdsakų. Prabėga penkeri metai nežinios, kurią supurto kraupi žinia – vaikų žaidimų aikštelėje rastas žiauriai sudarkytas kūnas. Skrodimo metu paaiškėja, kad būta ir kitų panašių nusikaltimų.

Analizuodamas stebėjimo kamerų medžiagą detektyvas Jonas Linas randa liudininką. Deja, Martinas serga psichine liga, paaštrėjusia praradus dukrą ir nieko neatsimena. Jonui pagelbėti gali tik vienas žmogus – ankstesnėse knygose sutiktas hipnotizuotojas Erikas Maria Barka. Tik ar jis sutiks padėti?

Viskas tampa dar labiau komplikuota, kai liudininko žmoną pasiekia žinutė: jei jis prabils – mirs nekalti žmonės. Besiaiškindamas, kas grobia ir ilgus metus kalina žmones, Jonas Lina įsinarplios į istoriją, kurios žiaurumas gniaužia kvapą. Jo tyrimas neria į giliausius žmogaus sąmonės kampelius ir atskleidžia gilią, gąsdinančią tamsos bedugnę. Itin jautriems žmonėms skaityti atsargiai.

Detektyvas „Veidrodžių žmogus“ nenusileidžia ankstesnėms serijoms dalims. Knyga intensyvi nuo pradžios iki pabaigos, o trumpi skyriai ir puikiai sudėliotas siužetas skaitytojų nepaleidžia iki pat pabaigos. Taip, Lars Kepler vis dar turi kuo nustebinti!

Lars Kepler – Švedijos rašytojų Alexandros Ahndoril ir Alexanderio Ahndoril pora. Pirmoji jų bendra knyga yra „Hipnotizuotojas“, tapusi tarptautine sensacija ir paskatinusi skaitytojų bendruomenę spėlioti, kas gi slepiasi po Lars Kepler slapyvardžiu. Rašytojų kūriniai sulaukia sėkmės tiek gimtojoje šalyje, tiek už jos ribų. Vos tik pasirodo nauja knyga, pasipila susižavėjusių skaitytojų atsiliepimai bei apžvalgos. Teigiama, kad po pasaulį pasklido jau daugiau nei penkiolika milijonų istorijų apie Jono Linos tyrimus.

Iš švedų kalbos vertė Roberta Gilytė

Jei mėgstate įtemptus skandinaviškus detektyvus, tai Lars Kepler pristatyti nereikia. Belieka knygą įsigyti internetu ir mėgautis nauju mylimo veikėjo tyrimu. Pirkti online kviečiame ir kitas autoriaus knygas. Ieškote gerų kainų? Pasinaudoję akcijomis ir išpardavimais apsipirksite pigiau. Knygos turi informacijos santrauką, kurioje rasite trumpus aprašymus, ištraukas, puslapių skaičių, leidimo metus – viską, ko reikia, norint įvertinti knygos turinį ir apimtį.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Veidrodžių žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Veidrodžių žmogus", Lars Kepler. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Lars Kepler su knyga "Veidrodžių žmogus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Veidrodžių žmogus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lars Kepler. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Veidrodžių žmogus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Veidrodžių žmogus" perkama kartu