0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė

Kaina internetu: 8,50 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.49 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-09-30 8.5 InStock
Į krepšelį

Knygos "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" aprašymas

"Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" - tai eukariotinių mikroorganizmų, rastų Lietuvos nuotekų valyklose, atlasas.

Knygoje "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" aptariami įvairūs biologinio nuotekų valymo veikliuoju dumblu aspektai.
Pirmoje knygos dalyje apžvelgiami bendrieji valymo proceso bruožai ir problemos, su kuriomis susiduriama nuotekų valyklose, bei metodai, naudojami tų problemų sprendimui Europos Sąjungos šalyse.
Antroje dalyje supažindinama su Lietuvos nuotekų valyklose rastais eukariotiniais veikliojo dumblo mikroorganizmais (pristatomos 82 rūšys). Mikroorganizmų aprašymai iliustruoti autorės darytomis nuotraukomis.
Trečioje knygos dalyje pateikiami metodiniai nurodymai, kaip vykdoma veikliojo dumblo analizė ir kaip pagal jos rezultatus daromos išvados apie valymo kokybę; be to, apžvelgiamos galimybės, kurias naujausių molekulinės biologijos metodų ir šiuolaikinės mikroskopavimo technikos panaudojimas atveria valymo proceso efektyvumo didinimui.

Knyga "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" skirta nuotekų valyklų darbuotojams, aplinkosaugos, vandentvarkos ir zoologijos specialybių studentams.


Parašykite atsiliepimą apie "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Biologijos knygos

Janina Bražėnaitė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Janina Bražėnaitė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Veikliojo dumblo biologija ir mikroskopinė analizė" perkama kartu