Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,69 €
Kaina su kodu: 15,02 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
2019-08-12 Monika

Labai neaiškiai parašyta knyga, neverta savo kainos.


2024-07-31 16.69 InStock
Į krepšelį 15,02 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“ aprašymas

Knygoje "Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI. Vadovams, analitikams, informatikams ir studentams" aptarta naujos informcinių technologijų srities - veiklos analitikos (VA) paskirtis, pagrindinės sąvokos bei Excel 2016 Power Pivot priedėlis, nemokama įmonių padaliniams skirta darbastalio programa Poįver BIDesktop ir prenumeruojama debesų kompiuterijos paslauga Pouier BI service.

Išsamiai išanalizuotos VA platformų rinkos ypatybės, jų taikymo vidutinio dydžio įmonėms pranašumai ir ypatybės, taip pat pristatytos Microsoft firmos veiklos analitikos programos.

Leidinys "Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI. Vadovams, analitikams, informatikams ir studentams' skirtas universitetų ir kolegijų studentams, aukštesniųjų klasių moksleiviams, taip pat bus naudingas informacinių technologijų profesionalams, visų tipų ir rangų vadybininkams, padalinių vadovams ir specialistams, atsakingiems už tam tikrą dalykinę sritį, verslo ir finansų analitikams, įmonių vadovams.2019-08-12

Labai neaiškiai parašyta knyga, neverta savo kainos.

Parašykite atsiliepimą apie „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie Microsoft Office: Word, Excel ir kitas programas

Vigintas Šakys pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vigintas Šakys tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Veiklos analitikos įvadas su Microsoft Excel 2016 Power Pivot ir Power BI“ perkama kartu