0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 7.39 SoldOut

Knygos "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje" aprašymas

Šioje knygoje yra detaliai aprašyti veiksmingiausi įvairių „vaistų" deriniai; be to, Džonis supažindina su šešiais pačiais svarbiausiais papildais, kuriuos jis pasiimtų su savimi, jei tektų išvykti į negyvenamąją salą. Nurodomos daugiau kaip septyniasdešimt penkios sveikatos sutrikimų rūšys, kurioms siūlomi taikyti aprašomieji gydymo būdai; kalbama ir apie vėžį, didelį cholesterolio kiekį, egzemą, hipertenziją, PMS, stresą, menopauzę, diabetą, autizmą, depresiją bei aukštą kraujospūdį.

  • Autorius: Jonny Bowden
  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 20x26, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955212461

Parašykite atsiliepimą apie "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie pagalbą sau, gydymą namuose

Jonny Bowden pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jonny Bowden tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Veiksmingiausi natūralūs vaistai Žemėje" perkama kartu