0

Veiksmingos vadybos gairės: teorinės įžvalgos ir Lietuvos organizacijų atvejai

  • Nuolaida knygai -68%
Internetu: 12,99 €
Knygyne: 40,26 €*
Sutaupote: 27.27 € (68%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Veiksmingos vadybos gairės: teorinės įžvalgos ir Lietuvos organizacijų atvejai

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 430
  • ISBN ar kodas: 9789955196181

2020-07-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Šiuolaikinės organizacijos patiria nuolatinius iššūkius dėl ekonominės, technologinės, demografinės kaitos pasaulyje. Organizacijos privalo atsižvelgti į daugybę kintamųjų, jei nori sėkmingai plėtoti savo veiklą ilgą laiką. Kuo remdamosi organizacijos fiksuoja valdymo pokyčių būtinybę? Kokie sprendimai leidžia vienoms organizacijoms teigiama prasme išsiskirti kitų tarpe? Kodėl kai kurios organizacijos išlieka avangarde, o pokyčius įgyvendina sėkmingiau nei kitos? Kokios prielaidos ir vadybiniai sprendimai leidžia pasiekti organizacijos tvarumo? Kokius kintamuosius organizacijos laiko svarbiausiais savo veiklos sėkmės veiksniais?

Mokslo studijoje „Veiksmingos vadybos gairės: teorinės įžvalgos ir Lietuvos organizacijų atvejai“ ieškoma atsakymų į šiuos klausimus, o atsakymai iliustruojami išplėtotais Lietuvos organizacijų pavyzdžiais.

Knyga "Veiksmingos vadybos gairės: teorinės įžvalgos ir Lietuvos organizacijų atvejai" skirta aukštųjų mokyklų dėstytojams, aukštesniųjų pakopų studentams, įmonių vadovams ir konsultantams. Mokslo studijoje pristatyti realių organizacijų vadybos atvejai leidžia pagilinti ir padeda susisteminti žinias apie organizacijų valdymą.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu