0

Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė)

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 7,39 €*
Sutaupote: 1.40 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė)

  • Leidėjas: Trys nykštukai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 28x22, dėžutė
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955078845

2020-10-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė)" aprašymas

Skaitydamas apie linksmus, juokingus ir beprotiškus kuklaus Kurmio, išmintingo Žiurkino, santūraus Barsuko ir pakvaišusio Rupūžiaus nuotykius, iš paupio atsidursi Gūdžiojoje Girioje ir didinguose Rupūžiaus rūmuose.

Šioje dėžėje rasi gražią 32 puslapių apysaką pasaką „Vėjas gluosniuose“, rūpestingai pritaikytą jauniesiems skaitytojams, ir 100 kibukų dėlionę, vaizduojančią draugų iškylą ant upės kranto.

Žavi, juokinga, pašėlusi istorija patiks ir vaikams, ir suaugusiesiems, o paskui ateis eilė ir puikiajai dėlionei.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė), kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Vėjas gluosniuose (knyga ir 100 kibukų dėlionė)" perkama kartu