0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 7.29 SoldOut
Knygos "Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti" aprašymas

Leidinyje "Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti" pateiktos žinios apie vėjo energijos savybes, parametrus, išteklius Lietuvoje, vėjo elektrinių veikimo principus, jų tipus, vėjo elektrinėse naudojamus galios elektronikos keitiklius ir vėjo energetikos plėtros perspektyvas.
Leidinys skirtas techniškųjų universitetų ir kolegijų studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti, kurią skaitytojams dovanoja Gytis Petrauskas, Vytautas Adomavičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gytis Petrauskas, Vytautas Adomavičius su knyga Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gytis Petrauskas, Vytautas Adomavičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėjo energijos naudojimas elektrai gaminti" perkama kartu