0

Vėjo šešėlis

5.0
(3 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-03-05 Marija

Kur ja isigyti?

Informacija

Vėjo šešėlis

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 488
  • ISBN ar kodas: 9789986164036

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vėjo šešėlis" aprašymas
1945 metai, pokario Barselona. Dešimtmetis Danielis, pabudęs iš baisaus košmaro, suvokia, kad nebegali atsiminti savo velionės mamos veido. Norėdamas paguosti savo vienturtį, jo tėvas bukinistas, prisaikdinęs saugoti paslaptį, nuveda Danielį į slaptą biblioteką, kurioje leidžia išsirinkti vieną knygą... Berniukas pasirenka "Vėjo šešėlį", kurio autorius - Chulijanas Karaksas, paslaptinga asmenybė. Danielis imasi ieškoti kitų pamėgto rašytojo kūrinių ir atranda, kad visi jie buvo sudeginti paslaptingo nepažįstamojo, kurį, atrodo, apsėdusi manija nušluoti nuo žemės paviršiaus visą Chulijano Karakso literatūrinį palikimą. Berniukas pasiryžta išsiaiškinti tiesą apie rašytoją ir pamažu atskleidžia istoriją, kupiną žmogžudysčių, beprotybės ir paslapčių, kurias geriausia būtų pamiršti...
"Vėjo šešėlis" - kupina paslapčių Barselonos istorija, meilės rašytojams ir knygoms persmelktas nepamirštamas pasakojimas apie aistrą, ištinkančią netikėtai, apie mirtį ir gyvenimą.
2017-03-05

Kur ja isigyti?

2011-09-27

Labai gera knyga. Skaitpsio lengvai, idomiai, itraukianciai

2011-06-11

Tikrai įdomi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "Vėjo šešėlis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Vėjo šešėlis, kurią skaitytojams dovanoja Carlos Ruiz Zafon. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Carlos Ruiz Zafon su knyga Vėjo šešėlis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Vėjo šešėlis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Carlos Ruiz Zafon. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Vėjo šešėlis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Vėjo šešėlis" perkama kartu