⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vėjo varpeliai

Kaina: 15,79 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 15.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vėjo varpeliai" aprašymas

Trikalbis (lietuvių, anglų, rusų) lietuvių autorių haiku ir senriu rinkinys „Vėjo varpeliai“. Tai – baigiamoji „Vėjų haiku“ knygų trilogijos dalis. Anksčiau trilogijoje išleisti rinkiniai „Vėjo namai“ ir „Vėjo ašmenys“.

Rinkinį „Vėjo varpeliai“ sudarė ir išvertė Artūras Šilanskas, knygos dailininkas – Mirian Kiknadze (Tbilisis, Sakartvelas). Knygoje publikuojama 67 autorių tekstai, iš viso kiek daugiau nei 280 trieilių.

Greta haiku rinkiniams būdingo ir įprasto tekstų suskirstymo pagal metų laikus knygoje taip pat yra skyrius Vilniaus įkūrimo 700-osioms metinėms pažymėti („Bokšto laikrodžio dūžiai“).

„Vėjo varpelių“ įžangai pasirinkta haiku pradininko Bašio citata, skirta jo mokiniams: „Apie pušį mokykis iš pušies, apie bambuką – iš bambuko“, ir Zen Meistro Džodžu pamokymas Kelio ieškotojams: „Eik, išgerk arbatos!“

Minimalistinė haiku 5–7–5 skiemenų trieilio forma ir šio žanro poetikai būdingos estetinės kategorijos (wabi-sabi, karumi, yugen, sono mama) suteikia kūrėjams galimybę atspindėti šios akimirkos tiesą, vos keliais žodžiais perteikti savo įžvalgas bei nuolat kintančios aplinkos patyrimą iš stabtelėjimo taško meditatyvaus belaikiškumo, nesutrikdomos rimties fone.


  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 338
  • Formatas: 1x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286373

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vėjo varpeliai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vėjo varpeliai", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Vėjo varpeliai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vėjo varpeliai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vėjo varpeliai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vėjo varpeliai" perkama kartu