0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-06-10 As

Mano 5 metu dukrai labai patiko :) kai vaziuojam kazkur toliau, tai cd klausim.

Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)" aprašymas

Apysakos pagrindinė veikėja Vėjūnė augo ir brendo fantastinių ir mistinių aplinkybių sąlygomis. Ši mergaitė, šešiolikmetė Vėjūnė, savo gyvenime patiria tyrą, skaisčią meilę.

Knygoje "Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)" susipina dabartis ir praeitis, tikrovė ir fantazija. Susižavėjusi kilniais vaidilutės idealais, juos puoselėdama, Vėjūnė išgyvena ne tik savo, bet ir kitų veikėjų meilę, ir patiria nuotykių, sužino paslapčių.

Apysaka skiriama jaunuomenei, mėgstančiai skaityti knygas apie meilę.

Pridedama kompaktinė plokštelė "Vėjūnė – skraidanti raganaitė".

ĮŽANGA

Stebuklinga Vėjūnės vaikystė

Mano knyga „Vėjūnė " išėjo 2004 m. Jos skaitytojai kartu su Vėjūne pasinėrė į nepaprastus, mistiškus mergaitės nuotykius.
Mergaitė Vėjūnė turėjo senelį Mykolą. Jį labai mylėjo ir atostogas pas jį praleisdavo Miškiškių kaime. O tasai senelis buvo nepaprastas: jis tarsi koks išminčius ar burtininkas mintimis gyveno fantazijos sukurtame pasaulyje, siekė pažinti senolių praeitį, tapė mįslingus paveikslus.

Kai anūkei Vėjūnei sukako devyneri, jis kartu su ja leidosi, sakytum, į beprotišką kelionę: pažiūrėti, kokį dvasinį pasaulį sukūrė senovės lietuviai. Ta kelionė buvo pilna nuotykių ir pavojų. Vėjūnės vos nepagrobė raganos, juos gelbėjo senieji lietuvių dievai, undinė Jūratė padovanojo nuostabų gintaro vėrinį. Į žemę juos parskraidino Elnias Devyniaragis.

Deja, deja, tai buvo paskutinės Vėjūnės atostogos su seneliu Mykolu. Pavasarį, kai pakvipo gėlėmis ir žaluma užliejo žemę, gegutė iškukavo jam paskutinius metelius. Miškiškių stotelė liko tuščia...

Po poros metų Vėjūnės tėvai kartu su ja nusprendė atostogauti senelio sodyboje. O siaube! Ragana Batilda įgyvendino seną savo svajonę: pagrobė Vėjūnę, nuskraidino į savo karaliją ir sumanė išauginti dukrelę raganaitę. Net skraidyti išmokė. Batilda ją buvo nusiuntusi į miestą, kur narkomano studentėlio sielą iš velnio Fabijaus turėjo pervilioti raganai. Bet Vėjūnė parduotuvėje susižavėjo gražia suknute ir norėjo ją išsinešti. Deja, apsaugininkai ją čiupo, jų rankose liko tik vėrinys, o Vėjūnė nuskrido.
Raganų karalystėje Vėjūnė susipažino su vaikinuku Niku, kurį ragana Batilda irgi buvo pagrobusi. Jie tapo geri draugai.

Vėjūnės nuotykiais ir įdomiu likimu susidomėjo daug skaitytojų. Lietuvos nacionalinis dramos teatras 2005 m. pastatė spektaklį „Vėjūnė - velnio nuotaka". Kiek džiaugsmo patyrė vaikučiai, tėvai ir seneliai žiūrėdami šį spalvingą spektaklį. Apysaka įrašyta į kompaktinę plokštelę „Vėjūnė - skraidanti raganaitė". Čia skamba autoriaus parengtas ir aktoriaus skaitomas apysakos tekstas, muzika ir dainos. Plokštelę įdėjome į šią knygą.

O koks tolesnis Vėjūnės likimas? Perskaitę šią knygą, sužinosime, kokių nuotykių patyrė mergaitė Vėjūnė, jau dabar šešiolikmetė.

Malonių jums įspūdžių!


  • Autorius: Antanas Pivoras
  • Leidėjas: Kronta
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 114
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094010538

2020-06-10

Mano 5 metu dukrai labai patiko :) kai vaziuojam kazkur toliau, tai cd klausim.

Parašykite atsiliepimą apie "Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD), kurį parašė Antanas Pivoras. Siūlome ne tik išsamų Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Antanas Pivoras. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vėjūnės svajos ir meilės paslaptys (su CD)" perkama kartu